Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lesz 2018-ban...

Sulek Péter kérdése:

Szerintetek lesz 2018-ban baloldali összefogás? Ha igen hogyan fog kinézni, mely pártokból fog állni?

Figyelt kérdés

Szerintem Mszp-Dk-Együtt-Mlp-Párbeszéd-Momentum-Mkkp.

Ti hogyan látjátok?


2017. júl. 28. 23:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, késő van már ahhoz. Maximum valami komolytalan dolog hokibb pártoktól, jelentős nem.
2017. júl. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, hogyan látod 1-es Mszp-Dk kibékíthetetlen ellentét ?
2017. júl. 28. 23:18
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Az LMP, Momentum, MKKP nem haverjai a komcsiknak, ezek igazi rendszerellenes pártok. A komcsikat a Fidesszel együtt ki kell söpörni, mert korruptak és romlottak. Le kell engedni a régi rossz vért és frisset engedni a helyére, tisztát. Amúgy jelenleg a Jobbik az egyetlen igazi kormányváltó erő.
2017. júl. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy nem vagy Momentum, Párbeszéd, LMP, Együtt, Új Kezdet. mszp és DK külön.

Amugy nem baloldali innentől kezdve hagyjuk már ezt a címkézést.

2017. júl. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mivel előző választáson gyakorlatilag semmit nem értek így ebből nem lesz egyesülés, meg összefogás, meg semmi egyéb ilyen összeállás szerintem.

Én már úgy látom hogy gyakorlatilag a fideszen kívül akármelyik jobb, de jelen helyzetben ahogy elnézem a dolgokat jelenleg a jobbikban látom azt hogy ők képesek kormányváltást okozni, és bennük még látok fantáziát, és úgy látom nekik jár egy esély. Az MSZP is már bőven megmutatta mit csinált, a fideszről ne is beszéljünk, én annyit mondok ide teljesen új emberek kellenek a kormányra és adjunk nekik is lehetőséget.

Sajnos annyira szét van cseszve itt minden hogy akármelyik párt jobb lesz mint ami jelenleg van, mert ennél rosszabb nincs!

Én 2018 ban még az esélyt megadom arra hogy talán történik valami változás, ha ismét a fidesz marad ekkora többséggel akkor fogom a barátnőm kezét és megyünk mi is el innen a fenébe. Hiába volt jó, biztos munkahelyem, igaz még most is biztos mint a beton csak egyre élhetetlenebb a helyzetem és a munkakörülmények süllyednek le a mélypontra. Meg már unom hogy ebbe az országba normálisan ügyeket sem tudok intézni mert fejetlenség van, olyan emberek vannak kik vagy újoncok és még nincs elég tapasztalatuk, vagy alapból csak dísznek vannak a székbe és kb semmit nem tudnak okozni normálisan amiért odamegyek. Jártam már olyan helyen ahol nekem kellet megmagyaráznom a recepción hogy hova adja ki a sorszámomat, mert nem tudta hogy mit hova kell írni, nyomni stb... Na és ezekből a pancserekből egyre több lesz itt, orvosok még úgy ahogy vannak de el vannak lehetetlenítve az ápolók meg már erősen kezdenek visszaélni azzal hogy sajnálják őket, de így is teljesen megtudom őket érteni, mert nulla megbecsülést, kevés fizetést, rengeteg dolguk van, szinte padlóig hajtanak és megtudom érteni hogy tele a hócipőjük, ez meg köszönhető a kormányunknak. Az oktatásról meg nem is beszélek, a diákok úgy kerülnek ki az iskolából hogy egyszerűen buták maradnak, és csak hülyeségeket tanulnak szinte, iszonyat.

2017. júl. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Fidesz mindenképpen megszerzi a kétharmadot, MSZP és Jobbik összesen >20%-ot fog tudni lecsípni, a maradék meg vagy összefog, vagy három párt fog bekerülni a parlamentbe. Nyilván mivel megint meglesz a kétharmad, ezért tökmindegy, hogy bekerülnek-e vagy sem, ugyanúgy nem lesz semmilyen hatásuk a politika alakulására.
2017. júl. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha 2014-Ben 2/3 lett,akkor jövőre is az lesz,ùgyhogy màr pakolhattok
2017. júl. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hiszen folyamatosan xarozzák egymást is.
2017. júl. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Naná! Előbb veszekednek, aztán összefognak, aztán megbuknak. Ugyanúgy, mint négy éve.
2017. júl. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ahhoz előbb szabad választások kellenének, ami itthon nincs. De nekik így is jó, beleülnek a kényelmes álellenzéki pozíciókba és újabb négy évig élvezik a semmittevést.
2017. júl. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!