Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek melyik parlamenti...

Szerintetek melyik parlamenti pártba érdemes belépnem ha politikai karriert akarok? 22 éves vagyok, amúgy csak a Jobbik van kizárva Hol van a legkevesebb fiatal, hol lenne a legkisebb a konkurenciám ha előre akarok jutni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 00:34
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
66%

Egyértelműen az MSZP. Onnan nemsokára "kidől" néhány prominens személyiség, a nyugger korhatár, meg a letartóztatások miatt. Csak oda kell majd figyelned, hogy mikor, melyik csoporthoz csatlakozol, mert abban a pártban gyakoriak a belviszályok.


A Fideszben is lehet esélyed, csak ott meg oda kell figyelni a Megfelelő Emberre, mert ha véletlenül ellentmondasz neki a nyilvánosság előtt, akkor repülsz!

2010. máj. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
75%
A lungo drom-ba jelentkezz! Szükség van ott ilyenekre, mint TE!
2010. máj. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
31%

Fidesz:

Ott van a vk. elnök aki országgyűlési-képviselő, polgármester, és megyeiközgyülési képviviselő, meg még amit el tudsz képzelni (meg még amit nem tudsz) szóval minden. De a kisebb státuszok mint helyi képviselői helyek is már el vannak jó régen osztva szóval kirobban tani őket nem lehet onnan. Szóval, ha jó sokat dolgozol és tehetséges vagy akkor egy köszönőlevelet kaphatsz ez a max. Többre nem igen viheted náluk.

MSZP: ott vannak az öreg rókák. Akik szerint a fiatalok semmit nem tudnak. Csak ők mindent. Ráadásul egyre szűkül az elosztható hely, jobban mint a kihalási ráta. És ne hidd, hogy a 70 éves elvtársak már elakarnának menni nyugdíjba.

Nem tudom a Jobbikot miért zárod ki. Ott csak cigányoznod, meg egy kicsit Zsidóznod kell, esetleg még Trianont is megemlíheted és már is Te vagy a valaki. Még túl intelligensnek sem kell lenned. Bár ahogy én látom már ott is elég jól megvannak a posztra az emberek. Talán a legjobb választás az LMP. Náluk még nincs minden poszt elosztva. Ráadásul szeretnék kiépíteni a bázisukat.

2010. máj. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 BlackSword ***** válasza:
26%
Most annyira megy az MSZP szidása... Vegyétek már észre, hgy most, hogy elérték a céljaikat -a fidesz a 2/3-t, a jobbik és az lmp a bejutást- már nekik sem vagytok fontosak... Szeretett vezérünk Orsós Viktórió kezébe ugyanis korlátlanhatalmat adtatok... Ha nem tetszik valami, akkor sem lehet már megállítani... Ergo a fejünkre is állhatnánk...
2010. máj. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
45%

Ez igy van, ha akarják az országot a feje tetejére is állithatják, de mi, az ország 2/3-ada bizunk bennük, és megadtuk nekik az esély az alkotmány újrairására, a törvények, az államszervezet, egészségügy, és az egész ország megreformálására.

Én személy szerint bizom abban, hogy minimum 8-12 évig OV határozottan és sikeresen, a magyar érdekeket fogja képviselni és megerősiteni.


(komcsik lehet lepontozni!)

2010. máj. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
43%
Ha valaki azért lép be egy pártba mert karriert akar akkor az egy köcsög. Egyébként meg ha köcsög lennék és karriert akarnék a Jobbikba lépnék be mert ők most jönnek fel és rövid úton kormányra fognak kerülni.
2010. máj. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
52%
A kérdező egy tipikus agymosott hülye. Fogalma sincs semmiről, de biztos benne, hogy a Jobbik szélsőséges, mert megmondták a tv-ben.
2010. máj. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
50%
én csak röhögök
2010. máj. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
61%

Ha igazi karrierista lennél, már beléptél volna a KDNP-be.

Icike-picike, egyedül életképtelen párt, mégis a csúcson van.

2010. máj. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
88%
Én inkább saját pártot alapítanék:D
2010. máj. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!