Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek melyik parlamenti...

Szerintetek melyik parlamenti pártba érdemes belépnem ha politikai karriert akarok? 22 éves vagyok, amúgy csak a Jobbik van kizárva Hol van a legkevesebb fiatal, hol lenne a legkisebb a konkurenciám ha előre akarok jutni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 00:34
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
55%
A Jobbikba azért nem éri meg belépni, mert egészen gyorsan meg fog szűnni a támogatottsága (lásd MIÉP vagy Slotáék). De karrier miatt politizálni... Szerintem ha jó politikus leszel, akkor tökmindegy hol vagy, jó karriered lesz.
2010. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
86%

Sehova ne jelentkezz.

Egy normális politikusnak nem a karrierje építésével kellene foglalkoznia, hanem azzal, hogy olyan dolgokat tegyen, amivel a hazája jobbítását szolgálja.

Ha úgy kérdezted volna meg, hogy "Melyik pártba jelentkezzek, ha szeretnék tenni valamit azért,hogy Magyarország pozitív irányba változzon?", akkor azt mondtam volna, van esélyed, hogy elismert politikus légy.

Így csak olyan leszel, mint a mostani tiszavirág életű politikusok, akiket többször szidnak, mint tisztelnek. Ezért tart ott az ország, ahol... politikusként ne a saját érdekedet nézd, hanem az országét.

Mellesleg, ezzel a helyesírással sehova nem jutsz.

2010. máj. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
100%

08:37 vagyok.

Ennyire naívak vagytok? Nem is értelek benneteket. Mindenki azért lesz politikus, mert karrier akar csinálni./ pártállástól függetlenül, még a Jobbik is/ Én ebben én nem is látok problémát. A baj csak akkor van, ha a karrierista érdekek mindennél előbbre valóak lesznek.

2010. máj. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
63%
Nem lesz belőled semmi kérdező.
2010. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 A kérdező kommentje:
szerintem leírtam h nem a rólam alkotott vélemény érdekel...na mind1 h hova lépek be az maradjon titok.aki meg normális választ írt 10 év múlva jelentkezhet.
2010. máj. 23. 20:41
 26/59 anonim ***** válasza:
51%
hát a leírták alapján az mszp-be menjél, ott jól meg tudod magad szedni a mi pénzünkből:D amúgy meg a jobb oldalban van a jövő
2010. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 IQnindzsa ***** válasza:
Sok mindenfele kerdest lattam mar de olyat meg nem amelyikben a tobbsegnek kellene velemenyt formalnia arrol ,hogy melyik part az amelyik szamodra a legelonyosebb karrier. Ez az a kerdes amit lelkiismereti alapon es meggyozodesbol kell eldonteni. De ha mindenkepp valaszt akarsz akkor menj a FIDESZ-be. Ott aztan van craft meg elorelepesi lehetoseg.
2010. máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 A kérdező kommentje:
hát..ha egyszer kormányfő leszek senki ne mondja hogy nem kérdeztelek meg titeket...azért írtam ki.
2010. máj. 24. 22:39
 29/59 A kérdező kommentje:
végül is demokrácia van,engem érdekel a többség véleménye.hihi 22/f
2010. máj. 24. 22:41
 30/59 anonim ***** válasza:
69%
Ha 22 évesen ilyet kérdezel, valószínű nem vagy tisztába a politikai dolgokkal, meg hülye is vagy. Ebből látszik az is hogy csak a pénzre hajtanál és nem a szakmai tudásoddal fejlesztenéd a hazát. Ember, szerintem maradj meg postásnak, vagy rendőrnek!
2010. máj. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!