Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újraigényelhetem az 1 éves TB...

Újraigényelhetem az 1 éves TB támogatást, ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Jelenleg munkanélküli vagyok (nem vagyok bejelentkezve a munkaügyre).

Tavaly letettem egy szakmát sajnos azon belül nem sikerült elhelyezkednem, ekkor jött az ötlet, hogy bejelentkezek a munkaügyre majd TB támogatást igénylek, ez sikerült is.

Rá nem sokra pedig jelentkeztem egy iskolába hegesztést tanulni (Ez esti tagozat). Jelenleg semmi jövedelmem azon kívül amit "ösztöndíj, vagy mi" néven kapok. Adtam már be önéletrajzokat millió helyre, de sehonnan nem hívtak.

Kérdem én, hogy akkor újra igényelhetném a TB-t? Az a havi 6900 Ft jobb helyre is mehetne...


Köszönöm a válaszokat.


2017. júl. 30. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha nem jársz jelenleg nappali tagozatos képzésre,akkor regelhetsz a munkanélkülibe,és beadhatod a tb támogatási kérelmet.

akár többször is egymás után,ez nincs megszabva.

2017. júl. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Utólag semmit sem igényelhetsz meg, akkor kellett volna erre gondolnod. Kiszámlázzák és behajtják az összeget
2017. júl. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló augusztus 3.-áig van Tb támogatásom amit tavaly igényeltem meg a munkaügyön be voltam jelentkezve, adtak papírt be kellett menni a kormányablakhoz és ott elintéztem és megadták, engem jelen esetben az érdekel hogy még egyszer megadhatják-e?
2017. júl. 30. 15:50
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen bocsánat azt nem írtam hogy van vagy nincs. Augusztus 3.-áig van TB utána nincs, holnap eldől hogy újra megadják-e bemegyek a munkaügyre és meglátom mit mondanak.
2017. júl. 30. 15:53
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen,megadhatják.

Én is igényeltem 2szer egymás után,ott azt mondták,hogy erre nincs korlát,annyiszor adod be,ahányszor akarod,mindig elbírálják.

2017. júl. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Önnek megadták másodjára is?

Örülnék neki ha sikerülne.

2017. júl. 30. 18:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen,meg.
2017. júl. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a hölgy,hogy akinek alacsony az egyfőre jutó jövedelme a családban,tehát a szülei vagy a házastársa pl minimálbéren van,nincs ingatlana,nincs autója,nincs nyaralója,azoknak általában mindig megadják.
2017. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Vab tető a fejünk felett. Autónk éppen van, de az szükségből nem hobbiból. Az egy főre jutó jövedelem meg mikor hogy jön ki attól függ milyen épp a szüleim keresete..

Nem élünk fényűző életet, nyaralónk nincs sőt nyaralásról is csak álmodik az ember.

2017. júl. 30. 21:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a lakás a szüleid nevén van az nem számít,akkor nem a te tulajdonod.
2017. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!