Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdemes volt a vizes VB-t...

Érdemes volt a vizes VB-t megrendezni mégiscsak : Magyarország a világ élmezőnyében zárt az éremtáblázaton?

Figyelt kérdés
Sok sikert értünk el és erre méltán lehetünk büszkék és még mi is rendeztük meg [link]
2017. júl. 31. 09:14
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
64%

"Fúúú, itt komoly gondok vannak..."


Na, ebben egyetértünk.

2017. júl. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
14%
Nem, nem értünk egyet.
2017. júl. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
26%

42.


De.

2017. júl. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 Koplárovics Béci ***** válasza:
33%

"Én csak azt nem értem, miért kell lenézni azokat, akik nem istenítik egekbe a Hosszú Katinkákat? "


Nem azt nézem le, aki nem isteníti Katinkát vagy mást. Nem is ezt írtam, sajnálom, ha nem érted, többet vártam, ezekszerint hülye voltam. Azt tartom butának, aki nem érti, hogy miért jó, ha van pozitív példa, vannak pozitív példák. Persze lehetne állandóan mocskos, undorító kórházakat nézegetni, nyilván van akinek az több motivációt ad. Valamire.


"Egyáltalán nem az élsportolók kellene, hogy példát mutassanak arra, hogy élj egészségesen, sportolj, hogy egészséges legyél."


Noname mosogatókra kellene talán felnézni, mert bátran kimentek Németországba? Vagy hogy kire? A te értékrendedben mi a pozitív péda? Te kire nézel fel? Ki miatt szeretnél például egészségesen élni? Én azt is megértem, ha valakinek életcélja a kórházban tespedés, csak ne csodálkozzon, ha emiatt hülyének nézem. Nem lenézem, hülyének nézem.


"Pont hogy nem anyagi okok miatt tartom egy zsákutcának ezt az országot, hanem pl. azért, mert itt némi sporteredménnyel olyan propagandát lehet tolni, hogy csak na. "


Hát még az eredménytelenséggel...

2017. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 Andizsuzsi ***** válasza:
32%

"akik rámutatnak, de ha nincs Hosszú Katinka"


És nem lenne igazuk? Tetszik vagy sem, Hosszú viszi évek óta a magyar úszósportot a hátán.

A VB ellen nekem semmi kifogásom sincs, remekül megszervezett rendezvény volt. Aggályom a költségekkel kapcsolatban van. Hogy a fenébe kerül több, mint a négyszeresére, mint amire két évvel ezelőtt tervezték?

2017. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
77%

"De, nekem elhiheted. Láttam már ilyet eleget a környezetemben. Falun nőttem fel, ahol volt összesen 8 kocsma, ha a szomszédos falvakat is beleszámolom. És mindegyikben ugyanezt láttam a lecsúszott proliktól.

"


LOL. Erről eszembe jutott az egyik szép, rendezett és igen jómódú nagyközség választási eredménye: összesen 4 szavazat ment az ellenzékre. Mind a négy ellenzéki szavazót meg lehet találni a legnagyobb nyári dologidőben is a helyi kocsmában, ők a törzsközönség.:D

2017. júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
4%

Hakapeszi!

Jelentem és soha nem ittam alkoholt,nem vagyok alkoholista,mégsem érte meg úgy gondolom!


Rendezzék meg ezeket olyan országban,ahol a nép nem nyomorog!

2017. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy meg szerintem egy hónap múlva sokan azt sem fogják tudni milyen magyar sportolók vettek részt rajta,max Hosszú Katinkát,mert vele tele van a bulvársajtó.
2017. júl. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
65%

"Egyáltalán nem az élsportolók kellene, hogy példát mutassanak arra, hogy élj egészségesen, sportolj, hogy egészséges legyél. Ugyanis a kettő között semmilyen kapcsolat nincs: az élsportoló a munkája miatt sportol, elég megnézni pl. Czene Attilát, aki, miután már a munkája szempontjából nem volt fontos a sport, el is hízott gyönyörűen. Ez nem példaértékű. "


Ja,ezen én is nevettem.Czene Attila,mint nagy sportoló úgy nézett ki,mint a helyi kiskondás,jól elhízott.


Ezek az emberek a pénzért csinálnak mindent,mint látható.Semmi köze az élsportnak az egészséges életmódhoz.Hazugság az egész.Kihajtják magukat 30-35 éves korig a pénzért.Ennyi.


Majd azzal kampányoljanak az egészséges életmóddal,ha elérik,hogy legyen 30 órás munkahét,vagy 4 napos munkahét,akkor talán majd többen fognak sportolni.


Ne olyanokkal reklámozzák már az egészséges életmódot,akik rövid idő alatt rengeteg pénzt keresnek,és állítsák szembe azokkal az emberekkel,akik 40 év után,65 éves mehetnek nyugdíjba.Úgy,hogy napi 8-10-12 órát dolgoztak 40 évig.


Nevetséges,szánalmas,néphülyítés az egész.

2017. júl. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
60%

Sok retardált liberó hogy vinnyog, hogy rohadt sok pénz jött be az országnak. :D

Menjetek venezuelába, ott szó szerint lehettek szarevők. ;)

2017. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!