Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hazudják hogy kormány...

Miért hazudják hogy kormány nem segít szegényeknek, lassan ott tartunk szegény családok mindent ingyen kapnak?

Figyelt kérdés

Most előre leírom, nem provokáló kérdésnek szánom.


Folyamatosan kormányt hibáztatják, nem segít a szegényeknek, mennyi éhező gyerek van az országban. Egyre több nélkülöző szegény család...stb Most nem a kisebbségekre gondolok. Manapság mi kap szegény sok gyerekes család? Ingyen lakás,ingyen étkezés,ingyen tankönyv,ingyen iskola felszerelés,ingyen ruha,ingyen tábor,ingyen bútorok,ingyen tűzifa,karácsonykor adományként kapja ingyen ajándékokat,adó kedvezmények..stb

Lassan ott tartunk szegény családok jobban élnek, akik dolgoznak. Ismertem olyan szegény sok gyerekes szülőket, akik sosem dolgoztak. A szülök abból éltek, sok gyerekért kapták pénzt meg adományokat. Nem kisebbségek voltak.


Én szegény családban születtem. Amikor gyerek voltam, akkor semmilyen támogatást nem kaptunk az államtól.


Nem is értem miért mondják, a mostani kormány nem segít a szegényeknek.



2017. aug. 1. 11:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
0%
Azert mert egyszerűbb mást hibáztatni ilyen az emberi természet
2017. aug. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
43%
Èn nem egy "szegènynek" ajánlottam gyàrban ahol műszaki vezető vagyok netto 150-èrt àrufeltöltői munkát,de egyiknek sem kellet,mèrt màr meg kène erőltetniuk magunkat ès nem csak lofaszkodni,mint a közmunkàs 60-70-ert
2017. aug. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
Mert a kormány rommá adóztatja a szegényeket és a bevételt a gazdagok közt osztja szét, egyfajta antirobinhúdként működve.
2017. aug. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%
#2 Hány műszakban és hány órás műszakban? Heti hány napban?
2017. aug. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
24%

Jó de azok akik pl alkeszok és mindent pénzé tesznek és elisznak annak hiába adsz bármennyit, a gyerek ott is csak akkor fog enni amikor az iskolában elé rakják a moslékot.

És igen erről a kormány tehet hogy nincs semmilyen működő gyermekvédelem, mert az kvázi arra van hogy a helyi fideszes führer benyomja a btk-n végigbukdácsolt csaj ismerősét aki meg persze egy percet nem tölt a munkájával mert az nem fenszi.

2017. aug. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert az MSZP szerint nem segít semmiben a szegényeknek, a jobbik szerint meg túl sokat segít. Mind a ketten szidják a fideszt, ellentétes okok miatt. Úgyhogy itt nem csak arról van szó, hogy a szavazók 40%-a fideszes, hanem arról, hogy a maradék nem ért egyet semmiben. Ha az egyiknek túl nagy, a másiknak túl kicsi valami, akkor talán azért van, mert pont közepes... Nem hiszem, hogy a fidesz ebben bármit is rosszul csinálna.
2017. aug. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért mert ha normális körülmények lennének, normális fizetésért, nem kéne ennyi mindent ingyen adni.

És a mediánbér bruttó 230 ezer forint. Ami nem sok pénz, egy egyedülálló felnőtt esetében nettó 150 ezer forint. Nekem pedig senki ne akarja előadni, hogy az emberek pontosan fele ( elvégre a mediánbér azt jelenti hogy a béreket növekvő sorba rendezzük és a középső elemet választjuk ki ) KEVESEBB MINT 230 ezer forintot keres, köztük tanárok, tűzoltók, ápolók, mentősök, stb, de ők nem érdemlik meg. Senki ne mondja hogy a dolgozó emberek pontosan fele képzetlen, 8 általánossal rendelkező, dolgozni nem akaró alkoholista, aki nem érdemli meg a normális életet. Márpedig kevesebbint 150 ezer forintból nagyon nehéz megélni.

Ezért hibáztatják a kormányt. Rossz bérek, rossz minimálbér, magas adók, nagy terhek melyek mind a munkáltatót mind a munkavállalót súlytják, nem igazi segítséget nyújtanak, hanem támogatásokat. Márpedig a támogatás nem ösztönöz.

2017. aug. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
3%
#5 lehet, hogy az alkoholisták mindent pénzzé tesznek! De az semmivel sem jobb, ha alig van pénzed, és drága autóra költöd! Vagy drága motorra! Vagy számítógépre, vagy okostelefonra! Amikor alig van pénzed, és megélni is alig tudsz! Akkor te mennyivel vagy különb? Csak annyi a különbség, hogy amíg mások alkoholra költik, te a saját függőségedre. Motorozásra, vagy gépezésre, vagy akármi másra! Ugyanúgy elmegy a pénzed! Tudod, aki szegény, az sokszor nem azért szegény, mert csak nettó 100-at keres! Hanem mert rosszul osztja be! És adósságot csinál magának, meg azt veszi észre, hogy nincs mit ennie! Utána hiába szidja a fideszt! Amikor ő maga megoldhatta volna, hogy ne éhezzen, csak éppen akkor le kellett volna mondania a függőségéről, hogy gépezik, hogy biciklizik, hogy motorozik, stb. (Előző voltam!)
2017. aug. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
3%
És ez leginkább a fiatalokra érvényes, hogy pénzük nincs, mert valamire hobbira költötték. #6 meg #8 voltam.
2017. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
14%

Mert a naplopóknak semmi nem jó.

A kisujját nyújtja Orbán, de nekik az egész kell.

Egyszerűbb másra mutogatni.

Nálunk is lenne munkalehetőség, csak épp büdös.

2017. aug. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!