Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki a 10 "legtisztességesebb"...

Sulek Péter kérdése:

Ki a 10 "legtisztességesebb" politikus Magyarországon a rendszerváltás óta?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre ? Illetve arra,hogy egyetértetek e ezzel a listával vagy sem. Mennyire lesznek átfedések.

https://www.youtube.com/watch?v=QUVgVHywc3w


Köszönöm a válaszokat előre is :)


2017. aug. 2. 12:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
42%

Inkább itt kérdezem meg:

Melyik kettőt vagy hármat?

2017. aug. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%
Leginkább Sólyom László és Tölgyessy Péter, vagy akár Csengey Dénes. Utóbbi esetében, inkább csak azért, mert ki sem derülhetett, hogy mi lett volna, ha tovább él.
2017. aug. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sólyomot és Tölgyessyt miért?
2017. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
61%
Nincs különösebb okom rá azon kívül, hogy lenne más "jelöltem" a helyükre. Illetve azért Sólyom megválasztása elég érdekesen zajlott ahhoz, hogy egy kis ellenérzés maradjon bennem vele kapcsolatban.
2017. aug. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen ez igaz, szerintem is. Valójában egy nem várt véletlennek köszönheti hogy köztársasági elnök lett, de a végkimenetel ennek ellenére a lehető legjobb szerintem.


De ha csereberélnünk kellene, akkor nekem is lenne természetesen egy pár ilyen, ezért írtam, hogy sokkal többet is összelehetne szedni, nem csak tízet, Puzsér elfogultsága nélkül, vagy inkább nyitásával a más véleményére.


Például bármilyen furcsa én Lendvai Ildikót is a listára venném, de Ő már nem. Független attól, hogy rosszul vagyok az MSZP-től. Listára tenném, mert az egyetlent ami a feddhetetlenségét eltörli, az az hogy a pártállamban lett politikus. Mert Ő szoci volt akkor is és ma is az.

Sokan lettek már hirtelen nagy liberálisok, nagy konzervatívok, mintha felnőtt fejjel akkor születtek volna ide, amikor megszűnt a szocializmus.


De mondom ez már szubjektív indíttatású.

2017. aug. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!