Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 444 miért nem ír arról, hogy...

444 miért nem ír arról, hogy a Videoton kiverte az Európa-Ligából a francia bajnokság 6. helyezetjét, ezzel Franciaország "andorráját" mérték a bordeauxiakra?

Figyelt kérdés
Fidesz nem lezülleszti a focit,hanem fejleszti. lessétek meg ezt a képet. [link]

2017. aug. 3. 21:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
12%
A 444 magyarellenek ! Aki azt olvassa, meg is érdemli.
2017. aug. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%

Fúúú, most már megnyugodtam...

Kitették a 444-esek az oldalukra meg a Féccbukkra is, hogy győzött a Videoton!

Éjjen! Ennél jobb má nem is lehetne az életem! Győzött a Videoton, má van minden, ami kell!!!

2017. aug. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Fidesz nem lezülleszti a focit,hanem fejleszti."


Számolatlanul és átláthatatlanul pénzt önt bele. Ezt nem nevezném fejlesztésnek, bár biztos van olyan agy, amelyik ezt is annak gondolja. Azt meg páne nem nevezném fejlődésnek, hogy egy csapatunk, az is éppencsak, ezer helyzetet kihagyva nagy szerencsével továbbjutott. A többi? Elég nagy szégyenben maradt huszadrangú csapatokkal szemben (a Midtjylland sem egy nagy csapat, meg EZ a Bordeaux sem a régi Bordeaux). A beleöntött pénzekhez képest legalábbis sehol sincs a klubfocink. És nem a játékosok értékével van baj, hanem azzal, hogy szarnak rá, fizetést akkor is kapnak. Én vesztes meccsért nem adnék, legyen akármilyen "erős" is az ellenfél.

2017. aug. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
82%
Most, ha jól értem az fájt, hogy miért nem írt róla a 444.hu, majd mikor meghazudtoltak, akkor meg az, hogy a facebook oldalukon nincs kiírva. Most, hogy már ez sem áll meg, egy "sorry" illendő lenne.
2017. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!