Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik nemzeti válogatott...

Melyik nemzeti válogatott fogja megnyerni 2016-ban az Európa Bajnokságot Franciaországban?

Figyelt kérdés
Vajon a spanyolok képesek lesznek megvédeni az EB címüket 2012 után? Vagy a német válogatott 1996 után megszerzi negyedik EB címét? Vagy esetleg a házigazda franciák lesznek erőfölényben? Vagy új bajnokot avatnak majd (pl.: Anglia)? A válaszokat, véleményeket, hozzászólásokat előre is köszönöm!

2014. okt. 15. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tudok biztosan, hogy az Eb győztese 2016.07.10-én olyan este fél tizenkettő fele biztosan ki fog derülni.


Én a németeknek szurkolok.

2014. okt. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és annyit még, hogy korai találgatni, a selejtezők első körei mennek még, nagyon sok minden változhat még a kezdésig.
2014. okt. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyelőre azt se tudni hogy melyik csapatok lesznek kint. Németek elmúlt 2 meccsen egy pontot hoztak, spanyolok, hollandok égtek az előző fordulóban, angolok egy góllal verték emberelőnyben az észteket. Várjuk meg a selejtezők végét, utána gondolkodjunk el ezen.
2014. okt. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
99% hogy Izland, hajrá Izland!
2014. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A magyarok. :)

Ne de komolyra fordítva a szót, bárki esélyes lehet rá. 2 év alatt egy új, ütős spanyol válogatott is lehet akár, akik megvédik a címet, de bárki ott lehet szerintem. (német, holland, svéd, portugál....)

2014. okt. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nick125 válasza:

Szerintem is Izland!!!

Vagy a franciák. :D

2014. nov. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!