Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mennyibe kerülhet a legminimál...

Mennyibe kerülhet a legminimálisabban a 2016-is Európa Bajnokság egy főre?

Figyelt kérdés
Repülőjeggyel, belépővel, szállással együtt. Most hogy végre kijutottunk végre, érdekel :)

2015. nov. 16. 09:07
1 2
 1/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ha most foglalsz: replőút kb 30-35eFt (június 17-19), szállás 2 napra kb 22-25000. Ez Párizs. A jegyárak elvileg 25-145EUR (7500-43500Ft) között lesznek. A repülő és a szállás Párizsra vonatkozik. Összesen tehát minimum 60000, de akkor valahol nagyon fent ülsz.
2015. nov. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
belépőkkel, repcsivel, szállással a csoportkört meg lehet úszni fél misiből.
2015. nov. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
minek mész ki látni akarod ahogy agyonverik az országodat egy EB-n amire végre kijutottak mákkal 500 év után? látni akarod ahogy 3 gyors perfect meccs után go home? :D :))
2015. nov. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Demagógica! Pont úgy, ahogy a norvég meccs előtt is írtad? :)
2015. nov. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
annyi a különbség hogy a csoportban lesz 3 olyan csapat legalább aki focizni sem felejtett el, és nem lesz pech-es :)) azt mondják storck az eb végéig marad... amíg tart a magyaroknak az EB ? akkor még 3 meccse van a válogatottnál ? sajnálom pedig szimpi csávó volt :((( :)))
2015. nov. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ezek a norvégok, akiket két meccsen vertünk, megverték a horvátokat és ugyanannyira kaptak ki az olaszoktól, mint tőlünk. Két második kalapos csapat. Papíron gyakorlatilag mindenkire azt lehet mondani, hogy jobb nálunk. Papíron a norvégok is jobbak, jobb játékosok, jobb csapatokból. Persze nem leszünk esélyesek egyik csapat ellen sem, de agyonverve se sűrűn leszünk. És persze sookminden függ a csoportbeosztástól is.
2015. nov. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

na komolyan, trollkodás nélkül, az összes kalapot áttekintve:

szerintem románia, csehország, wales, észak-írország, albánia ellen lehetne esélyünk a sorozatban, illetve formától függően olaszország, portugália, horvátország azok akik foghatóak lennének minimum egy dönetlenre.. más válogatott ellen nem látnék nagyobb esélyeket így hirtelen, kíváncsi leszek mennyire száll a fejükbe ez az egész, mert még azóta is ünnepelnek.. oké szép dolog hogy kijutottak stb. de valljuk meg Szlovénia után a 2. leggyengébb ellenfél volt a norvég papíron akit kaphattunk a selejtezőben

2015. nov. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
Románokkal csehekkel nem kerülhetünk össze, szerintem egy nekünk jó nekik rosszabb napon Ausztria és Svájc is fogható lehet. Szerintem a törökök se túl jók. Walesnél kíváncsi lennék melyik védőnk venné fel Bale-lel a versenyt sebességben :) Íreket sem tartom verhetetlennek. Az első kalap szerinte esélytelen. Kivéve Portugália, ha CR nem játszik, vagy valaki tényleg meg tudja fogni (nélküle szerintem egy nagy 0 a portugál csapat). Erősen függ a csoportok beosztásától, legfeljebb egy 3. helyes továbbjutást tartok elképzelhetőnek, de ahhoz tényleg nagy szerencse kell. Reálisan nem jutunk be a 16-ba. Én ha megyek, nem azért megyek, mert azt várom, hogy valami fantasztikus győzelmet aratnak, hanem egyszerűen mert ha kaka van, akkor is szurkolnék a csapatnak (jóban-rosszban), megérdemlik a szurkolást, nem ők tehetnek róla, hogy nem ők a világverő játékosok. Én már akkor elégedett vagyok, ha önmagukhoz képest jól játszanak.
2015. nov. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen, az utolsó 2 meccsen önmagukhoz képest nagyon jól játszottak, előtte viszont nem tudnék visszamenni az időben, hogy mikor játszottak úgy hogy ember meglegyen elégedve velük
2015. nov. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
Romániában az 1-1-nél jól játszottak (vagyis inkább elszántan). Meg az előző VB-selejtezőben a törökök ellen. Meg a dánok elleni barátságoson is, de az nem annyira mérvadó, mert nem tétmeccs volt. A finnek elleni két meccsen is voltak jó időszakok.
2015. nov. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!