Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mennyire érdemes...

Szerintetek mennyire érdemes kelet-Magyarországon ingatlant vásárolni a közel és távlati jövőben?

Figyelt kérdés

Mennyire fognak elértéktelenedni idővel?

Ugye ezek a régiók folyamatosan néptelenednek el.

Nem csak a nagyobb városokra,falvakra gondolok,hanem pl megyeszékhelyekre is,mint Miskolc,Debrecen,Szeged.


Most az egekben vannak az ingatlanárak.

Aztán lehet 10 év múlva senki nem akar majd már oda költözni,még a belvárosokba sem.


2017. aug. 6. 18:24
 1/3 A kérdező kommentje:

Az egyik rokonom most akar venni Miskolc belvárosában lakást.

Elég jól felújított,modern dolgokkal felszerelt.

De az ára is "szép".


Nem érné meg neki inkább Pesten egy kevésbé szép lakást vennie ebből az árból?

2017. aug. 6. 18:26
 2/3 anonim ***** válasza:

Semennyire.

K-MO-n egyenlőre az van,hogy fogynak az emberek,mennek a munka után,a söpredék viszont marad,így a lakásárak is zuhannak lefele.

Aki teheti az most igyekszik még magas áron eladni a lakását,mert tudja,hogy 5 év múlva lehet már a feléért se veszik meg...

Pesten egyébként mindig megéri lakást venni befektetésként,viszont az árak jelenleg a csillagos égen vannak,főleg az iskolakezdés miatt...

2017. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"lakásárak zuhannak lefele" ??


Nem tudom, te hol élsz, de Debrecenben pl. többet drágultak a lakásárak %-os arányban mint Budapesten. És az utóbbi 3 évben Miskolcon is ilyen 45%-kal emelkedtek az ingatlanárak. Szegedről nem tudok. Én már bánom, hogy nem vettem akkor lakást, amikor még olcsóbban hozzám vágtak volna egyet, de az árak még most is mennek felfelé, de ki tudja meddig. Én sem értem, hogy lehet ez, amikor elvileg fogy a lakosság, de az nem igaz, hogy "az értelmesebb megy, a söpredék marad", mert pont fordítva látom, Java és .NET fejlesztőket orrba szájba keresnek mind3 városba, a fizikai munkások azok akik nem tudnak megélni és mennek inkább külföldre.

2017. aug. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!