Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem beszélnek arról,...

Miért nem beszélnek arról, hogy BKK story többről szól?

Figyelt kérdés
Erre gondolok: [link]

2017. aug. 8. 19:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Elolvastam, de nem fogom kitalálni, mire gondolsz. Írd le!
2017. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Miért nem beszélnek arról, hogy az a hacker feltört egy csomó minden mást és szar a digitális infrastruktúra.
2017. aug. 8. 20:12
 3/18 anonim ***** válasza:
Én nem tudom. Szerinted miért nem?
2017. aug. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Talán mert épülne ezerrel a digitális állam és erről jobb ha nem tud a széles közönség.
2017. aug. 8. 20:20
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Egymásra hivatkoznak a hírportálok.


Az általad adott linkben kérdező, például hamisításról beszélnek, de már lusták megadni, a teljes szöveget, amit a fiú írt.


Ezt itt találtam meg:

[link]


Ugyanebben a cikkben felróják a fiúnak, hogy nem lehetett jó szándékú, mert direkt egy ócska email-címre küldte az üzenetét. Ez ellen viszont itt van ez:


[link]


Ezen a ponton elmondható, hogy más szemében a szálkát, sajátban a gerendát sem az origo részéről, de mindegy.


Miután elolvastam minden cikket arra jutottam, hogy a fiú "feltörte" a BKK oldalát. Ebből feljelentés született, és én ezt elítélem, szerintem a BKK-nak akkor is köszönetet kellett volna inkább mondani, mintsem cseszegetni egy gyereket.


Ami viszont a MÁV és Szerencsejáték Zrt.-t illeti, az egy kicsit gyanús. Egyrészt mondani bárki mondhat bármit. Lehet ez kamu menőzés volt a fiútól. Mindenesetre határozottan kritikus, amit megtudok érteni.

Viszont a téma kritikai része akkor is jogos, mégis mi a pélót csinálnak a "nagyok", hogy sima gyerekek is feltudják törni a rendszerüket???


Ha pedig tényleg igaz a MÁV és Szerencsejáték dolog, akkor ez a két cég, hogy-hogy nem szólalt fel? Róluk nem láttam hivatkozást, hogy adtak volna-e ki, valamilyen közleményt. Szóval nekem gyanús ez az egész.

2017. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

Egyébként meg ne felejtsük el, hogy piaci alapokon nyugvó hírportálokról van szó.


Ha az kedvez a nézettségnek, akkor szélsőségekbe fognak átcsapni, és csak az olvasottságot generáló részleteket fogják figyelembe venni. Vagy áldozat, vagy bűnbak kell a közönségnek, bonyolult ügyek már nem igazán.

2017. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Te honnan tudod a nyilvánosságra nem hozott részeket? Tudod, ennek megadása nélkül az általad leirtaknak SINCS semmi hitele.
2017. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, ha valaki mindenáron blogolni akar, mi a toszért nem bír legalább a központozásra odafigyelni? A helyesírást nem kérem számon, úgyis reménytelen, de legalább az írásjeleket használja már, ne csak egy szinte olvashatatlan katyvaszt ömlesszen oda.:(

Annyira meg nem kell besz..rni, gyakorlatilag minden digitalizálva van már, példának okáért a teljes oktatási nyilvántartás, vagy a felvételi eljárás is - bár nem csodálom, hogy a bloggernek ez újdonság.:-) Ügyfélkapun keresztül az adóbevallástól a pályázatokig minden intézhető, sőt, elárulom, a Magyar Nemzeti Bank sem lúdtollal, pergamenre írva tárolja a nyilvántartását, intézi az ügyeket. Az, hogy a kis gyíknak állítólag sikerült két kis stikli, még nem kell, hogy álmatlan éjszakákat okozzon. Mellesleg a BKK rendszere ellen intézett ddos támadássorozat sem okozott olyan fennakadást, mint amit reméltek tőle.:-)

2017. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én is onnan tudom ahonnan te. Origo. Be lett téve mint forrás. Van egy fénykép róla.
2017. aug. 8. 20:38
 10/18 A kérdező kommentje:
"Ha az kedvez a nézettségnek, akkor szélsőségekbe fognak átcsapni,..." Az elhallgatott részben a srác írt még korrupcióról és az érdekében állt volna az ellenzéknek szétkürtölni, de inkább nem tette. Nekem ez is fura.
2017. aug. 8. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!