Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy nép többségét sikerült...

Ha egy nép többségét sikerült egy rezsicsökkentéssel behúzni, akkor miért gondolják egyesek azt, hogy majd ugyanez a nép elég értelmes lesz ahhoz, hogy megszavazzon egy másik pártot? Legyen az Jobbik vagy bárki más?

Figyelt kérdés
Erre kérem, az értelmesebbek válaszoljanak. Mert nem értem ezeknek az embereknek a logikáját.

2015. júl. 28. 10:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%
Akkor fogod végképp eldobni az agyad, mikor 2018-ban a baloldal fog nyerni a feltétel nélküli alapjövedelem programjával :))
2015. júl. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
12%
Az emberek nagy többsége elég egyszerűen van összerakva ha egyik hónapban 15 ezer a villany később meg csak 10-ezer már tudja is hova x-eljen. Míg el nem mentem egy gyárba dolgozni ahol sok ember megfordul el se hittem volna hogy ennyi buta ember van a világon.
2015. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
Én nem gondolom, hogy lesz olyan értelmes, hogy normális döntést hozzon. Eleget láttam ahhoz, hogy lemondjak erről a népről. A logikájukat pedig azért nem érted, mert nincs. Ha lenne, akkor ki tudnák számolni, hogy ami orbán ad, azt többszörösen szedi vissza.
2015. júl. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Azért gondolják azt, mert ugyan olyan buták mint akik a rezsicsökkentést meg menekült-hisztit is benyelik, csak éppen a más táborhoz tartoznak és más szólamokat nyelnek be és más vezetőt imádnak. Mindegyik tábornak (bal, fityesz, jobbik, libsi) megvannak a maga birkái. Sajnos ez van.
2015. júl. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

azért az csak nem :D

ennek nincs finanszírozási alapja.

megvalósíthatatlan, de legalábbis csődbe hajtaná az országot

2015. júl. 28. 11:05
 6/21 A kérdező kommentje:
nem hinném, hogy az mszp visszatérhetne, bár ki tudja :D
2015. júl. 28. 11:06
 7/21 anonim ***** válasza:
Az alapjövedelem egyébként egy svájci esetleg vmelyik skandináv társadalomnál működhetne, de nem ott ahol 40 évig szocializmus volt, plusz van fél millió-millió ingyenélő(tudja mindenki melyik népcsoport ez). Mellesleg a jobbik most a férfiak kedvező nyugdíjazásával kapcsolatban hasonlóan demagóg/parasztvakító húzással próbálkozik.
2015. júl. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
hát ez a férfiak nyugdíjazása kérdés öngól lesz, mivel azt olvastam, hogy egy esetleges pozitív kimenetelű népszavazás után, inkább a fidesz a nőktől is elveszi majd, hogy a férfiaknak se kelljen megadni, mert kb 200 milliárd lyukat csinálna a költségvetésen?
2015. júl. 28. 12:07
 9/21 anonim ***** válasza:

A férfiak 40 év szolgálat utáni nyugdíjazásával kapcsolatosan mindig csak azt halljuk érvként, hogy lyukat üt a költségvetésen, hiszen kiesik ezeknek az emberek által fizetett adó és járulék, mintha a munkaerőpiac úgy működne, hogy ha valaki nyugdíjba megy, annak a munkahelye véglegesen megszűnne és nem lenne szükség a pozíciója betöltésére.


Másrészt én ajánlom, hogy menjetek ki egyszer a temetőbe és nézzetek kicsit körül. Az érintett férfiak jelentős része nem éli meg a 65 éves nyugdíjkorhatárt, mert jelentős részük fizikai munkát végez, az egészséget pedig elhanyagolja, és most nem feltétlenül arra gondolok, hogy piás és lóg a cigi a szájából, hanem egészen egyszerűen úgy lett nevelve, hogy csak akkor menjen orvoshoz, ha már "tényleg fáj". Csak akkor már a legtöbb esetben késő.

2015. júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
ma 11:01 Menekült - hiszti . Amikor napi 1500 ember jön nem hinném hogy hiszti lenne. 100-Nap alatt az már 150 ezer ember szerinted hova tegyük őket? Javaslom szállásolj el vagy 50-et. Gondolom Dk-s vagy de minimum Mszp-s.
2015. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!