Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az EU tényleg megvonhatja a...

Az EU tényleg megvonhatja a támogatást Magyarországtól, vagy ez csak ellenzéki riogatás és kamu?

Figyelt kérdés

Sőt, még azt is hallottam, hogy vissza is kell majd fizetnünk 2020 után amit eddig kaptunk, mert nem arra költöttük el mint amire adták.


Ez igaz, vagy csak egy álhír?


2017. aug. 16. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

[link]


[link]


[link]


Hát ami szabálytalan vagy okosított és bebubik ott vissza kell fizetni..

2017. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Mocskos zeu!!! Nem aggya nekünk az ezermilliárdokat, amiket megérdemlünk, mert mi vagyunk a Magyarok és az nekünk jár!!!
2017. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Én egy forintot nem adnék Magyarországnak.

Tanulják csak meg szépen, hogy ha valamit el akarnak érni, azért tenni is kell.

Amikor legközelebb meghallják például, hogy Mészáros Lőrinc 100 milliárdos profitot halmozott fel az utóbbi évben közpénzekből, akkor nem tapsikolnak majd neki, hanem forradalmat robbantanak ki ellene vagy legalábbis ellenzik majd a történéseket...

2017. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Nem kell visszafizetni csak a Gyurcsány által lopott 18 milliárdot. A többi kamu
2017. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7%
Nem fognak semmit megvonni. Nem kell Orbánékat félteni, nekik is vannak jó kapcsolataik az eu vezetőségében.
2017. aug. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Már akit ezzel riogatni lehet...engem pl nem riaszt meg, 2004 előtt is éltem vhogy.
2017. aug. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"csak a Gyurcsány által lopott 18 milliárdot. A többi kamu"


Mert mindig a Gyurcsány...

Az a 18 milliárd Orbánék Tízezermilliárdjához képest csak aprópénz...

Orbánék "sosem loptak"? :D

2017. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!