Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért van...

Magyarországon miért van rengeteg elgazosodott, elhagyatott ház?

Figyelt kérdés
Ez a weboldal persze erről szól : ( [link] ,de én élőben tapasztalom ezt mert rengeteg településen,községben,városban járok ahol csak a gaz nő ki az ilyen épületek körül. Én egy 6 ezres helyen lakom ami gyakorlatilag város ,de itt is megfigyelhető az,hogy nagyon sok az elhagyatott épület ahol már csak a gaz nő ki nem lakik ott senki sem. Házak bontása itt megy ! Építés nulla egyenlő a nullával. Senki sem építkezik itt. Hiába vagyok városban lepusztul minden ahogy halad az idő minden elenyészik én ezt érzem .

2017. aug. 19. 21:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
mivel nem volt munka jobb esetbe ki tudtak menekülni külföldre ha nem akkor csak a szomszéd megyeszékhelyig jutottak
2017. aug. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ilyen főleg a vidéki elhagyatott falukban van amik messze vannak a városoktól. Az öregek meghalnak, a fiatalok meg ahogy tehetik elhuznak onnan mert nincs ott munka és szórakozási lehetőség sem.
2017. aug. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ezzel vitatkoznék mert megyeszékhelyeken is tudok ilyen házakat ! Értettem amúgy azt a főleg szót . Elhagyatott falunak mi számít attól függ ? 30 km egy megyeszékhelytől nem elhagyatott helynek számít mégis ez van amit már leírtam előbb.
2017. aug. 20. 12:27
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert rengeteg, elgazosodott, silány agy van, amelyiknek ez így is tökéletesen megfelel. Lepusztulóban lévő társadalomban, ahol mindenki úgy véli, a megélhetése romokban, de tenni ellene nem kíván, ott bizony általános az igénytelenség, általános a silányság, és általános a hozzá nem értés. A házak ezért ilyenek. Lehetnének mások is, de az rohadt sok munkával járna. Ki fizetné meg, ha itt senkinek sincs pénze, csak a multiknak, meg a kazánfűtőknek. Legalábbis egynek.
2017. aug. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!