Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tulajdonképpen mi volt a...

Tulajdonképpen mi volt a rossz az öszödi beszédben? Gyurcsány csak jót akart, de keményen fogalmazott

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=SQkl87o1JfE&t=10s


Most hallgattam végig úgy teljes egészében, kiragadott mondatokat eddig is tudtam. Azt leszámítva, hogy sokat káromkodott, tartalmilag az ég világon semmi kivetnivalót nem találtam benne. Az egész arról szólt, hogy az MSZP-s képviselőkkel közölte, hogy neki elege van abból, hogy egymást gátolják, semmiben sem tudnak összefogni így stagnál az ország. És finoman közölte velük azt is, hogy ne azért jöjjön valaki politikusnak, hogy kényelmesen ellegyen a 400-500 ezer forintos fizetéséből, mert dolgozni büdös neki, hanem csak akkor jöjjön annak, ha tényleg jobbá szeretné tenni az országot. És ha erre továbbra sem lesznek képesek akkor keressenek mást vezetőjüknek, mert ő nem fog asszisztálni ehhez sokáig.


Ebben nincs semmi hazaárulás, épp az ellenkezője. Hogy sikerült ennyire félreértelmeznie ezt az ország lakóinak?


2017. aug. 23. 08:06
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Itt nincsenek "hívők", max. te vizionálgatsz róluk, nem a templomban vagyunk tudtommal! :P
2017. aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!