Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tulajdonképpen mi volt a...

Tulajdonképpen mi volt a rossz az öszödi beszédben? Gyurcsány csak jót akart, de keményen fogalmazott

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=SQkl87o1JfE&t=10s


Most hallgattam végig úgy teljes egészében, kiragadott mondatokat eddig is tudtam. Azt leszámítva, hogy sokat káromkodott, tartalmilag az ég világon semmi kivetnivalót nem találtam benne. Az egész arról szólt, hogy az MSZP-s képviselőkkel közölte, hogy neki elege van abból, hogy egymást gátolják, semmiben sem tudnak összefogni így stagnál az ország. És finoman közölte velük azt is, hogy ne azért jöjjön valaki politikusnak, hogy kényelmesen ellegyen a 400-500 ezer forintos fizetéséből, mert dolgozni büdös neki, hanem csak akkor jöjjön annak, ha tényleg jobbá szeretné tenni az országot. És ha erre továbbra sem lesznek képesek akkor keressenek mást vezetőjüknek, mert ő nem fog asszisztálni ehhez sokáig.


Ebben nincs semmi hazaárulás, épp az ellenkezője. Hogy sikerült ennyire félreértelmeznie ezt az ország lakóinak?


2017. aug. 23. 08:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

A stilus mindenkeppen rossz volt.

De o legalabb belatta, hogy nem mennek jol a dolgok.

Mondjuk ellene szoljon, hogy ezt a nyilvanossag elott titkolta.

2017. aug. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
15%
Átlag baloldali szavazói színvonalat láthatjuk :D
2017. aug. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A stílus feltehetően azért volt ilyen, mert 109 pénzéhes dög képviselővel egy megnyert választás után akik nyújtották a markukat nem lehet úgy beszélni mint egy szent szűzikével egy tündér mesében. Keményen meg kellett mondani nekik, hogy nincs pénz, követelőzések helyett tegyenek le végre valamit az asztalra inkább. Ezt nem lehet lágyan fogalmazva megmondani másképp.
2017. aug. 23. 08:24
 4/21 anonim ***** válasza:
37%

# 2/3 Időpont ma 08:14


Akkor az átlag baloldali színvonal magasabban van, mint a legnagyobb fideszes. :-) Kínos.

2017. aug. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
Szükség volt az őszödi beszédre, így már minden politikus tudja, hogy nem elég reggel, délben és este hazudni, hazudni kell a zárt ülésen is, különben ez lesz belőle. Ezért csinálja jól Orbán, ő nem leteremti a minisztereit a sok hazugságért, hanem megdicséri őket.
2017. aug. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

"kkor az átlag baloldali színvonal magasabban van, mint a legnagyobb fideszes. :-) Kínos."


Nagyon, teljesen úgy néz ki;)

2017. aug. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

# 6/6 Időpont ma 08:35


Mondjuk nyilván, ehhez fel kéne fogni a teljes hanganyagot, amit láthatóan nem sikerült egyetlen jobboldalinak sem. :-)


Addig nehéz.

2017. aug. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nagyon jól írt az 5#-ös válaszoló! Én még annyit tennék hozzá, hogy


Szerintem a képmutató emberek, akik kifelé a környezetüknek mást mutatnak és soha életükben nem durrant még el az agyuk ( az szerintem nem ember, aki még életében nem borult ki és nem beszélt csúnyán) Vagy kifelé nem mutatják, kerülik a konfliktust az életükben, megjegyzem ez sokkal rosszabb, mert nem őszinték! Passzív ellenállók. Azt gondolják, az ő hit rendszerük szerint az a rossz ember, aki őszintén és nyíltan beszél. Az ilyen típusú emberek pletykálnak, elégedetlenek az életükkel, de még maguknak sem vallják be, de mindenkit kibeszélnek a háta mögött, ebből is látszik, hogy élik a besavanyodott életüket, de igazából nem is tudnak róla, mert nem néznek magukba, könnyebb mást szidni és más „rossz” tulajdonságával foglalkozni, mint az elba@ott nyomorult életükkel. Szerintem az ilyen ehhez hasonló embereknek nem tetszett Gyurcsány beszéde. (Bár igazából sosem fogom megérteni az ilyen embereket, mert egyszerűen máshogy működöm) Nekem meg pont itt lett szimpatikus 

2017. aug. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
4%
Én jobban haragszom rá a rendőrterror miatt, mint az öszödi beszéd miatt. Számomra az a megbocsáthatatlan hazaárulás.
2017. aug. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
37%
Számomra Gyurcsány leszerepelt, és nem feltétlen az öszödi beszéd miatt. Viszont Bajnaival nem lett volna bajom, sőt.... kifejezetten sajnálom hogy nem ő a miniszterelnök. A kérdésre válaszolva pedig: azok a kiragadott mondatok akármilyen szövegkörnyezetben is hangozzanak el, egy miniszterelnök szájából megbocsáthatatlan.
2017. aug. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!