Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A semleges szavazók mikor...

A semleges szavazók mikor fogják fel azt a tényt, hogy vagy a Jobbik győzi le a fideszt, vagy senki?

Figyelt kérdés
2017. aug. 23. 16:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
A Jobbik szavazók mikor fogják fel, hogy nem mindenkinek a szíve csücske a Jobbik?
2017. aug. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem létezik semleges szavazó, mert aki semleges, az nem szavaz, szarik az egészbe.
2017. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
37%
Oké, én semleges vagyok őszintén. Kérlek győzz meg miért szavazzak a Jobbikra. Mivel lenne jobb mint a Fidesz azon kívül hogy csökkenne a fizetésem? A több kulcs visszahozása miatt ez szinte biztosan megtörténne. A bér unió és a többi szociális demagógia nem érdekel. Várom a választ.
2017. aug. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
25%
Annyiban jobb lenne egy jobbik kormány, hogy hozzá merne nyúlni a cigányokhoz, ezáltal javulna a közbiztonság Magyarországon.
2017. aug. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
26%
Csak a szajuk nagy, ok sem mernenek hozzanyulni. Trump-ot is meg lehet nezni, kiabalt ossze vissza, most meg szart se mer csinalni.
2017. aug. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
27%
Korrupció megszűnne létezni és javulna a közbiztonság, stadionok helyett az egészségügyet finanszíroznák és párbeszéd indulna el a közoktatás reformjáról. Ezeket az igéreteket miért ne tudnák megvalósítani? 2018-ban vagy a Jobbik váltja le a kormányt vagy senki. Lehet választani.
2017. aug. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%

Én a jobbikra szavaztam, mert nem találtam jobbat. Aztán jött fizess 5 rúgot évente megyénként törvény. Nincs vele gond. Kifizetem.

Viszont a Jobbik azért szavazta meg, mert volt benne egy-két kitétel, amit ők is akartak. Például az 50 nm-nél nagyobb párt által üzemeletett helyeket, is le lehessen írni... és akkor azt mondtam ennyi. Aki eladja magát bagóért, arról nincs mit beszélni...

2017. aug. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
#6 Mégis mi a garancia arra nézve, egy Jobbik-kormány alatt megszűnik majd a korrupció? :)
2017. aug. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%
Mikor látják be a jobbikosok, hogy a baloldal nélkül sosem győzik le a Fideszt? Ha nem visítanának mint a fürdős k..va, hogy jaj mi aztán nem állunk össze az MSZP-vel meg a Gyurcsány pártjával, oké ne is álljatok, de akkor meg élvezzétek tovább az ellenzéki párt szerepet, és ne legyen ilyen nagy a pofátok.
2017. aug. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy sokan felfogják, csak esetleg se a Fideszt, se a Jobbikot nem akarják, így aztán, inkább nem szavaznak.
2017. aug. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!