Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nők megválasztották Vona...

A nők megválasztották Vona Gábort a legszexibb politikusnak. A facebook profilképe alapján döntöttek? Amúgy tényleg nagyon sármos ott.

Figyelt kérdés
2017. aug. 24. 20:31
 1/9 anonim válasza:
14%
A többit elnézve szerintem is ő a legfelvállalhatóbb. Fekete-Győr Andrásra nem lehetett szavazni? :D
2017. aug. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudom ki lehet nála szebb férfi egy nő szemében:

[link]


Biztos Soros manipulálta a szavazatokat, elnézést ebben az esetben inkább Simicska keze lehet benne. ;-)

2017. aug. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
97%

Hát nekem még a facebook profilképén se tetszik..

Szerintem Lázár János a legsármosabb.

2017. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem Mészáros Lőrinc a magyar George Clooney :D Tetszik az a nagy pocakja :D Végre valakinek nem kockás :D És nagyon bejönnek a táskák a szeme alatt meglátszik,hogy kevesebbet alszik mint a facebook alapítója :) Ezért sikeresebb is mert kevesebbet alszik !

[link]

2017. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

A fácsén...no, már ez magában elég beszédes dolog.

Szomorú, ha egy "politikusnak" így kell reklámozni magát a szavazatokért. Vonát előbb el tudom képzelni csadorban a PRIDE-on, mint szexi és kívánatos férfinek egy igényes nő közelében. Politikai prosti.

"Vágy" a "hatalom" felé van abban a pasiban, saját magán kívül csak azt "szereti", akinek éppen hajbókolni kell. Fog ő még gyurcsánnyal, meg a simicska gyerekkel összeborulni, a fodorgabival ölelkezni és velük együtt kampányolni a marihuana legalizálásáért. Nem csak a pártja lelkét vette el, a sajátját is naponta eladja minden megnyilvánulásával. Eddig legalábbis mindig mást tett, mint amit mondott. Úgy lehet, ezt a tényt már Dúró Dóra is "alanyiból" tudja...

Amúgy nők döntenek majd a legszexibb női politikusról is?

2017. aug. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Vona Gábor egy bohóc.

A képen is úgy néz ki. Bár a mai nőknek tökéletesen megfelel.


Vona amúgy ey szánalmas, jellemtelem majom.

2017. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha a szépség relatív, akkor miért kell rangsorolgatni? Nem az lenne a mérvadó, hogy melyikük a legjobb politikus? Az már nem számít? mellesleg: Egy fideszesnek fideszes lesz a legszebb politikus (és a legjobb is), egy mszp-snek mszp-s, egy jobbikosnak jobbikos!
2017. aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%
Egyik meleg haverom is szívesen dugná:D
2017. aug. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a nők, hanem a csajok választották Vonát :)

Nem csúnya, már ha valakit nem zavar a setét téboly a szemében :))

Nekem speciel Lézer Jani a legszexibb annak ellenére, hogy utálom a fityeszt. A szex nem mindig vág egybe a szimpátiával. Különben is imádok értelmes emberekkel vitatkozni.

2017. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!