Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az hogy mióta...

Hogy lehet az hogy mióta megválasztották a fideszt csak még rosszabb minden? Megint csak egy átverés aktívan pénzelő résztvevői vagyunk? Meddig gyűjtünk még aran drága tézsvéreinknek 30milliós Au. Ikra?

Figyelt kérdés
Hogy lehet az, hogy Orsós Viktorék míg arról fröcsögnek, hogy így jobb lesz úgy jobb lesz közben meg folyamataosan csak több a kiadásom mint a bevételem pedig egész nap dolgozom? Ha nem tudok vmit befizetni jönnek az ÁVH emberei s behajtják, rajtam azt ami ő miattuk ilyen sz..r. Persze felelőségrevonásokat azóta sem nagyon látunk. A tesók meg csak egyre nyomatják a rongyos hátvánmillúból megtártott ballagásokat a limuzin Humm.rekkel. Nem lehet, hogy eddig a zsidókat kellett húzni most a tezsvíreknek kell egy kicsit megalapozni a jövőjét? Ha már egy sz.r pártra szavaztatok tényleg muszáj fényezni, hogy ne kelljen beismerni a tévedéseteket? Tisztelet a kívételnek. Nem mégis a jobbik lett volna a nyerő?
2010. júl. 1. 20:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
20%
Nem szavaztam a Fideszre,nem is fényezem őket,de a Jobbik még sokkal rosszabb lett volna.
2010. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
64%
én már annak örülök hogy nem az lett mint 4 éve, 100%os gáz meg energia áremelések, adónvelések, stb. (nem a fideszre szavaztam)
2010. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
77%
"Megint csak egy átverés aktívan pénzelő résztvevői vagyunk?" pontosan!! ezen meglepődni sem kéne
2010. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
43%
Mi is lett rosszabb? Én nem érzem, hogy rossz lenne. Nem vártam csodát,nem vártam nagy adócsökkentést sem. Állj pozitívan a dolgokhoz. Nem csinálták azt, mint 4 éve az MSZP.
2010. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
47%
Előre sejthető volt,az elmúlt 20 év történéseiből kiindulva,hogy bárki kerül is a legutóbbi választáskor kormányra,semmivel sem lesz jobb.Épp ezért,én nem is szavaztam senkire.
2010. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
64%
Egyébként én úgy látom,vannak jó kezdeményezései a fidesznek,igaz,ennek még nem nagyon érezhetjük a hatását,dehát nem olyan régen lettek megválasztva.Talán nem lesz olyan rossz ez így,bár nincs bennem sok bizalom!
2010. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nő a gáz ára megint. Emelkedik az üzemagyag. Ha a fidesz csak abba tud kapszkodni, hogy mások elrontották a dolgokat és még ők nem tudnak olyan gyorsan előrelépést biztosítani stb. nem kell nekik ott lenni ahol vannak mert ennyire én is értek a politikához sőt. Nem csökkentik a társasági adót csak január 1-től mert a könyvelők megkeverednek. Kit érdekel? Az embereket nem az érdekli, hogy a könyvelők, hogy keverednek meg hanem, hogy mennyi a társasági adó pl. Amíg nem voltak hatalmon erőlködtek, hogy töröljék el az objektív felelőséget mert alkotmányellenes stb. Most eszük ágában sincs ilyet csinálni hanem szedik be belőle a pénzt!:D:D:D
2010. júl. 1. 21:16
 8/27 anonim válasza:
66%
az van,hogy ígérgetnek fűt-fát,aztán bejelentik,hogy az mszp annyira elkúrt mindent,hogy nem tudják helyrehozni és a következő választások előtt majd közlik,hogy már majdnem minden okés,aztán a sok okos megint megszavazza őket és utána meg kitudja...
2010. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 clint ***** válasza:
65%
tökmindegy... most a nép csalódik a fideszben, az mszpben már csalódtak, remélem 4 év mulva már a jobbikra fognak szavazni. (hacsak a hazug LMP nem fog egy ujabb agymosást végezni)
2010. júl. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Én tudom. Ugyanez. Ha négy év múlva nem nyeregy olyan párt és nerm ba..unk oda az asztalra fejünkhöz tarthatjuk a stukkert. Bár már most is. Bár ez is a céljuk. Kell a hely.
2010. júl. 1. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!