Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van szükség a 2 évig...

Miért van szükség a 2 évig tartó diplomás gyedre?

Figyelt kérdés
Mért nem azt becsülik, aki elöbb dolgozik és utána vállal gyereket?
2017. aug. 28. 07:21
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Körülöttem az iskolások nem 2-3 év otthonlétre készülnek, kicsit tovább gondolkodnak. :)
2017. aug. 28. 13:43
 12/25 A kérdező kommentje:
Értem, aki diploma utána dolgozott is, az nem fog várhatóan "gyedről visszatérve várhatóan kvalifikáltabb, értékesebb és jövedelmezőbb munkát" kapni és végezni.
2017. aug. 28. 13:46
 13/25 A kérdező kommentje:

Hát ez az, a gyedet jövedelemből számolják. A max gyedhez nem kell valami nagyon elérhetetlenül magas jövedelem.


A max gyedünknél magasabb havi összegre gondoltam azzal, hogy ugyanúgy hosszabb ideig kapják és magasabb összegű, mint itthon. :(

2017. aug. 28. 13:49
 14/25 anonim ***** válasza:
Tulajdonképp mi a bajod? Mit szeretnél? Visszamenőleg térdeljen le előtted valaki?
2017. aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Most ez hogy jön ide?


Azt nem értem, miért azt kell támogatni, aki még semmit nem tett le az asztalra, csak elvitt...minek még támogatni ahelyett, hogy azt támogatnák, aki tanult, dolgozott és fizetett adót, járulékot stb és mivel eddig is fizetett, valószínűleg a gyerekek x éves kora után is fog, mindez nem mondható el a körülöttem lévő fiatalokról akiknek a terveit hallom..

2017. aug. 28. 16:49
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, nem teljesen mindegy, hogy a diploma utáni 40 éven belül MIKOR megy el gyedre valaki??? Mennyivel teszel te összességében többet le az asztalra, ha 3 vagy 5 évvel később mész el, mint az, aki rögtön végzés után, netán egyetem alatt szül?? Bele ne fulladj már a keserű, sárga epédbe.:D Erősen kétlem, hogy neked ennyi ésszel bármilyen diplomád lenne.
2017. aug. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

"Nézz körül és megtalálod.

Nem kell mindent elhinni, amit mondanak. "


LINKELD BE. Pont azért, mert nem hiszek el semmit, amit csak úgy mondanak, tőled különösen nem.

2017. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Aki utánanéz láthatja, hogy hosszabb ideig járnak mint pár hónap, 2 évig is akár és magasabb összegben anyasági ellátások más országokban is. Nemcsak itthon 2-3 év.
2017. aug. 29. 12:12
 19/25 A kérdező kommentje:
A kérdés közgazdasági, csak a sárga epétektől mást láttok bele. A költségvetést kell nézni.
2017. aug. 29. 12:13
 20/25 anonim ***** válasza:

"Aki utánanéz láthatja, hogy hosszabb ideig járnak mint pár hónap, 2 évig is akár és magasabb összegben anyasági ellátások más országokban is. Nemcsak itthon 2-3 év."


Ismétlem: LINKELD BE, hogy KONKRÉTAN mely országokban van 2-3 évig a gyednek megfelelő, de magasabb összegű anyasági támogatás, pontosan milyen feltételekkel, milyen időtartamra, és mekkora összeg. Ne hazudozz és maszatolj.

A kérdésnek meg semmi köze a közgazdasághoz, csak a te sárga epédhez.

2017. aug. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!