Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem undorító amit az Index művel?

Nem undorító amit az Index művel?

Figyelt kérdés

Nem találjátok gyomorforgatónak hogy az indexen most Putyin látogatása miatt hirtelen aggódva írnak a határon túli magyarokról, amikor az állampolgárságukról kellett szavazni, hogy visszakaphassák a magyart is akkor minden voltak, román meg ukrán, csak magyarok nem.


[link]



2017. aug. 28. 09:40
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Aha.. Tehát ha valaki nem otthon él annak tiltva van a GyK. 😂😂😂
2017. aug. 28. 10:11
 12/43 anonim ***** válasza:
67%
Na és miért nem jöttél vissza amikor a Führered került a tronra? Itthon undorkodni.
2017. aug. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
A kérdés még mindig nem erről szól hogy ki miért és mikor ment ki dolgozni.
2017. aug. 28. 10:18
 14/43 anonim ***** válasza:
27%

11 év szállt tova a hírhedt Gyurcsány őszödi beszéde óta, hogy "el lehet innen menni". Digo ezt a mondatát Fletónak komolyan vette és el is ment. De hogy ennyi idő alatt miért nem szerves része már az osztrák társadalomnak, és miért nincsenek osztrák barátai, osztrák felesége stb. az rejtély :D

Még mindig a gyakorikérdések - magyar politika rovatában trollkodik minden egyes nap, órákat :D

2017. aug. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
60%
Hehe, nem tudják elviselni, már megérte kiírni Digonak a kérdést :DDD
2017. aug. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
62%

Én epekedve várnám kedves Digo az indexes cikket, amiben a határon túliak minden voltak, román meg ukrán, csak magyarok nem.


Indexen lehet visszakeresni régi cikkeket legalább annyival tiszteld meg a válaszolóidat, hogy nem a levegőbe beszélsz.


Ha találsz pár ilyet én is válaszolok a kérdésedre, ha nem találsz, akkor pedig bocsánatot kérsz az Indextől, áll az alku?

2017. aug. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
15#, tehát mi ismerjük egymást? Vagy honnan jött ez a "nincsenek osztrák barátaid" baromság? 😃😃
2017. aug. 28. 10:32
 18/43 A kérdező kommentje:
17# szerintem rajtad kívül mindenki emlékszik azokra a cikkekre hogy "2 millió román fog átjönni dolgozni ha megkapják a kinti magyarok az állampolgárságot".
2017. aug. 28. 10:34
 19/43 anonim ***** válasza:
55%
Miért csodálkozol Digo? A kérdés stílusa, valóságtartalma, felvetése megalapozza a válaszokat, még akkor is, ha nekem az a gyomorforgató.
2017. aug. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
40%

Ebben a kérdésben mi a gyomorforgató?

Hogy rámutat az igazságra? :D

2017. aug. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!