Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik hírportál fest reálisab...

Melyik hírportál fest reálisabb képet Magyarországról, és a hazai viszonyokról? Az Index vagy az Origo?

Figyelt kérdés
Politikai hovatartozástól független válaszok érdekelnek.
2017. aug. 11. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Egyik sem!4!4!4!
2017. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem mindkettő torzít, talán az Origo jobban.
2017. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az igazság valahol a kettő között (meg odaát) van.:-) Nehéz lenne eldönteni, melyik torzít jobban. Talán legjobban teszed, ha olvasod mindkettőt, plusz időnként HVG-t, az még viszonylag korrekt.
2017. aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Az Origó már két éve egy másodosztályú kormányszócső, sok tekintetben a 888.hu színvonalát képviseli, elég megnézni a migránsozós, sorosozós, sőt a többi politikai portált vagy akár TV-ket állandóan szapuló cikkeiket. Képesek voltak arról nyitóoldalon cikket közölni, hogy "Senki sem kíváncsi Kálmán Olga új műsorára" mintha egy ez lenne egy országban a legfontosabb politikai hír, hogy a nézettségi adatok szerint az Egyenesen nem olyan népszerű, mint az Egyenes beszéd volt, de ezt se értem, minek csinálják az ingyen reklámot az ellenségeknek. Hozzáteszem ez a jobbosoknak valamiért a fétise, nézd meg itt is hányszor van kérdésben, hogy Erről bezzeg miért nem ír a 4444 vagy miért nem ír az Index stb. Mintha a jobberek nem tudnának élni, ha nem olvashatnak Indexet meg 444-et.


Az Index érezhetően nem szereti a Fidesz kormányt, de ott ez nem jön át ilyen látványosan, nem érzed azt, hogy igen ez a portál egy adott párt befolyása alá tartozik. Nem tolják a pofádba, hogy kit kell gyűlölni meg kit nem. Igen nekik is vannak elég alpári cikkeik, de az arány az Origónál az az alapbeállítás, az Indexnél inkább a kivétel.

2017. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%

"Az Index érezhetően nem szereti a Fidesz kormányt, de ott ez nem jön át ilyen látványosan, nem érzed azt, hogy igen ez a portál egy adott párt befolyása alá tartozik."


Áhh, dehogy, soha :D

Egyértelműen balliberálisok, akik utálják a magyarokat, mint a szart.

2017. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ma olvastam egy cikket az Indextől, amiben azt írják hogy egy menekült vagy migráns férfit letartóztattak és hónapok óta maradékon él, nem adnak neki enni. Nos, én utálom azt a hisztériát, amit a kormány a menekültválság kapcsán keltett, és sajnos elhiszem hogy sok esetben nem kapnak emberi bánásmódot nálunk a menedékkérők, de azt hogy nem adnának neki enni, én erősen kétlem. Az ilyen cikkek miatt vannak bennem ellenérzések az Indexxel kapcsolatban.
2017. aug. 11. 22:45
 7/13 anonim ***** válasza:
39%

Erről beszélek.

Ha a migránsnak a kislábujjáról leesik a köröm, az kb főcím.

2017. aug. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

Egyik sem. Ferdítések, túlzások vannak mindkettő hírportálon.

Az Origo a kormány kezében van, másodhegedűs kormánypropaganda oldal, az Index meg a Simicska média része, de ballib újságírók vannak nagyrészt. Mindegyik csak a maga propagandáját harsogja, de nincs is ma független internetes hírportál, mindegyik valakinek az oldalán áll.


(milyen érdekes hogy amióta Simicska megvette az Indexet, egy Jobbikot szidó cikket nem olvastam ott)

2017. aug. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egyik sem, mindkettő elfogult valamerre, bár az Origo talán durvábban.
2017. aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Az origo undorító moslék, csak az uszítás meg a hzudozás megy, mindenkit lejáratnak akit lehet, hol Soros, hol Botka, hol a Momentum, hol meg Macron (amihez nem tudom mi közük) lejáratása, sározása van címlapon. Emellett állandó foci, idióta Blikk színvonalú sztárhírek (Horvát Éva megmutatta a kisfiát, Szabó Zsófi izgató ruhában pózolt, Győzike összeomlott stb.), meg fesztiválok részletes tudósítása (mivel gondolom valamelyik fideszes érdekelt bennük), és kb. ennyi. Érdekes mód amióta két éve megvették őket egyetlen rossz szó nem esett ORbánról, Mészárosról, Habonyról, Vajnáról stb. A legnagyobb botrányokat is jótékonyan elhallgatják. A celebekre is rá vannak cuppanva tövig, érdekes módon Vajna Timi meg Rogán Cilike sosem szerepel náluk. A kék Lambo is csak náluk nem volt hír. Szóval ebből láthatod mennyire függetlenek és objektívek. Az Index mérföldekkel jobb, talán nem 100%-osan független de ott legalább megtudod hogy mi bűnöket követ el a kormány, emellett a bulvár meg a foci, valamint a fideszes reklámok is kevesebb.
2017. aug. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!