Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem undorító amit az Index művel?

Nem undorító amit az Index művel?

Figyelt kérdés

Nem találjátok gyomorforgatónak hogy az indexen most Putyin látogatása miatt hirtelen aggódva írnak a határon túli magyarokról, amikor az állampolgárságukról kellett szavazni, hogy visszakaphassák a magyart is akkor minden voltak, román meg ukrán, csak magyarok nem.


[link]



2017. aug. 28. 09:40
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
67%

Akkor meg pláne szeretném látni őket, ha mindenki emlékszik, csak én vagyok ilyen feledékeny, akkor biztos tudsz linkelni legalább egyet.


Ott az Index archívum, kérlek frissítsd fel az emlékezetemet.

2017. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 tgt ***** válasza:
22%
Tíz magyar, aki meghalt Vlagyimir Putyin terrorista háborújában - erről szól a cikk. Mitől lenne undorító?
2017. aug. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
31%

"tt az chívum, kérlek frissítsd fel az emlékezetemet."


Mind a ketten tudjuk, hogy nem frissítés lesz, hanem okoskodás, magyarázkodás.

Úgy se ismernéd be soha ;)

2017. aug. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

23#, miről beszélsz ember? 😂😂

Nem a mostani cikk tartalmáról van szó, hanem arról hogy most hogy jön Putyin eléggé magyarok a kint élők, amikor állampolgárságot kell adni akkor már nem!

2017. aug. 28. 11:08
 25/43 anonim ***** válasza:
57%
De 50% eddig te és a kérdező okoskodtok meg magyarázkodtok, én csak várnám azokat az Index cikkeket, amire az egész kérdés épül.
2017. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
48%
26: Akkor még jó ideig várni fogsz arra a cikkre.
2017. aug. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
28%

értem én gyurcsány alatt kimentél mert rossz volt itt mért nem jöttél vissza ha a viktátor alatt jó? jah hogy mindkettő ugyan olyan rossz?


évről évre hanyatlik az életszínvonal, az egy más kérdés hogy gyurcsány alatt lassan a viktátor alatt meg rohamosan


attól még sose szavaznék egyik népnyomorgatóra se

2017. aug. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
65%
Véletlenül sem kötekedni akarok, csak az érdekel, hogy miért szeretnél magyar állampolgár lenni, ha nem itt ész és dolgozol? Csak azért, mert én máshogy gondolkozom és érdekel a te álláspontod.
2017. aug. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
68%

27-es! De anélkül az egész kérdés egy nagyra fújt érvelési hiba, konkrétan egy szalmabáb. Ha állítunk valakiről valamit, az alá kellene tudni támasztani, nem csak azt mondani, hogy szerintem ekkor és akkor ezt meg azt írta.

Tény, hogy 2004 régen volt, de egy ideje működik az Index archív szolgáltatása, tessék valamit előkeresni, hiszen mindenki emlékszik rá csak én nem.

2017. aug. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 Andizsuzsi ***** válasza:
63%
Nem. Annak, hogy olyanok, akik soha nem éltek itt, soha még csak a lábukat sem tették be szavazati joguk legyen semmi köze ahhoz, hogy valaki aggódik-e a határon túl élő magyarságért vagy sem. Úgy is lehetne tenni és aggódni értük, hogy nem adunk lehetőséget arra, hogy beleszóljanak a belügyekbe.
2017. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!