Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ítélik el nagyon sokan...

Miért ítélik el nagyon sokan a konzervatívokat és a skinheadeket?

Figyelt kérdés

Főként liberális köröknél jellemző ez de sima emberektől is hallottam már, hogy rossz véleménnyel vannak róluk.


De miért?


A konzervatívok csupán csak hagyományőrzők és szeretnék ezeket megőrizni.


A skinheadek pedig igaz, hogy szélsőségesebbek de ők is a magyar hazáért vannak.


Szóval, miért ítélik el őket sokan?



2017. szept. 3. 09:43
1 2
 1/15 anonim válasza:
61%

A konzervativokat senki nem iteli el.

A skinheadeket meg nyilvan elitelilik.

Miert? Az idiota nezeteik miatt. Muszaj hoborogniuk, nincs mas orom az eletukben, csak a gyulolkodes.

2017. szept. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ezt a te szellemi szinteddel elég nehéz lehet megérteni. Elmagyarázni neked pedig főleg nehéz.
2017. szept. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Mert ezt a hagyományőrzést gyakran idegengyűlölettel párosítják, a skinheadek különösen, de egyes konzervatívok is.
2017. szept. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Mond az neked valamit, hogy oylanok nevezik magukat konzervatívnak akik valójában nem is azt követik, hanen ahhoz is radikálisok?
2017. szept. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Mert abból nem lehet megélni, hogy 600 éve történt baromságokon rágódunk egész nap.
2017. szept. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Ha hazaszeretből megverlek, azt elítélnéd vagy készségesen odatartanád a bakancsomhoz az arcod?


Érdekesség: Egyébként a szkinhedek eredetileg füvet szívó anarchisták voltak, csak az 1980-as években a brit szélsőjobb kisajátította őket magának, akkor nácultak be.

2017. szept. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
A skinheadek nem a hazáért vannak hanem a gyűlölködésért. Konzervatívnak manapság a fideszes agymosottakat szokás hívni.
2017. szept. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Ismertem skinheadeket, jobb ha tudod csak külsőségekben hagyomány őrzők, egyébként a himnuszt se tudják elmondani, azt se tudták mikor volt a tatárjárás vagy Mohács stb, a történelem tudásuk kizárólag Trianonra, a Holokausztra (ami szerintük mese) valamint a világháborúkra korlátozódik.

Ez ugyanolyan szubkultúra mint a darkos, gót, punk, emo meg a többi,semmi tartalom nincs mögötte csak a bandázás és a külsőség a lényege. Akiket én ismertem skinheadek azok többsége anyjuknál élő lecsúszott alkoholista volt akik magyarokkal ugyanúgy kötekedtek mint cigányokkal, és ugyanúgy tarháltak kannásborra mint a punkok. Talán csak az egyiknek van most normális élete aki szakitott ezzel.

2017. szept. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Konzervatív vagyok, de utálom a skinheadeket. Erre mit lépsz?:)
2017. szept. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%

A konzervativokkal nincs sok baj,csak a skinheadekkel.

2-es,Szerintem te sem vagy épp eszednél,de jól van.

"Mert ezt a hagyományőrzést gyakran idegengyűlőlettel párosítják"

Tegyük fel,hogy semmi bajom a kutyákkal,de elegem van abból,hogy a kóborkutyák folyton szétzúzzák a szemetest,és kiszednek mindet belőle,és lepisálja a keritést.Ezért veszek egy légpuskát,és egy kicsit megküldöm az egyiket,DE nem utálom a kutyákat.Ezek szerint azt jelenti,hogy kutyagyűlölő vagyok,csak azért,mert a saját házamat védem?

"A konzervatívokat manapság a fideszes agymosottakat szokás hivni."

Értem.Te kicsit sűrűbben jársz a kocsmába,mint a fajtársaid,nem?

2017. szept. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!