Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon azért születik...

Magyarországon azért születik kevés gyermek mert nagyon sok a testéből élő nő? Lehet ez az ok?

Figyelt kérdés
Elég sokat gondolkoztam már ezen ! Törtem a fejemet,hogy vajon ez összefügg a kevés gyermek születésével ? Gondolom egy ilyen nőnek sohasem lesz gyereke vagy mégis ? KSH adataival tisztában vagyok kevés születés több halál !!!

2017. szept. 5. 21:09
1 2 3
 21/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
51%

"Értem, szóval te és a koplárovics féreg haverod afrikai életszínvonalat akartok Magyarországra? "


Én biztosan nem szeretnék, szerintem Túrórudi sem. Viszont azt mondjuk: tudatlan vagy. Valahol hallottál valamit iszonyat blődséget, amit szajkózni kezdtél. Nem ismerős ez a fidesz birkáitól?


"Koplárovics Béci,de nyugaton nem prolik laknak. "


A kisember az kisember nyugaton is, legfeljebb forintra egy szelet párizsi helyett kettőt rak a zsömlébe. De ettől még nem él sokkal jobban, és problémák gyötrik, mint itthon.


"Nyugaton,nem az a közgondolkodás,hogy szülök és majd lesz valami,sokkal tudatosabbak a gyerekvállalás terén. "


Most akkor nyugaton sem élnek jól, mint Magyarorországon, ott sem lehet eltartani egy gyereket? Vagy mit értesz tudatosság alatt?


"Afrikát meg nem értem minek sorolja ide valaki. "


Felhozták, hogy itt azért nincs gyerek, mert olyan a szegénység, hogy csak na. Ha gazdagabb országokban ugyanúgy nem szülnek, szegényebb országban meg halomra szülik a gyerekeket, akkor ugye megkérdőjeleztem, hogy van összefüggés a gazdasági helyzet és a gyerekvállalási hajlandóság között. Ez volt a lényeg. Ezt te is megerősíted az írásoddal.

2017. szept. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"Nem is mondott hülyeséget a 6-os válaszoló."


Ezt a sztorit konkrétan otthon hallottam a szülőfaluban egy öregasszonytól és körülbelül pont így adta elő, mint én a 6-os válaszban.

Tehát a történet valós. :D

Krumplikapálás közben kipottyant belőle a gyerek, a nagymama becsomagolta valami zsákba és bevitte, ő meg addig bekapálta a maradék krumplit. :D

2017. szept. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
40%

Nem,nyugaton a kisembernek sem csak párizsira telik.


Afrikában pedig nem azért szülnek sok gyereket,mert szegénység van,hanem,mert nagy a tudatlanság.

2017. szept. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos, de nonszensz elképzelés.
2017. szept. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!