Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az EU közölte Magyarországgal,...

Az EU közölte Magyarországgal, hogy nem fizetik ki nekünk a felépített kerítést, mert az Orbán kormány elég EU pénzt lopott sikkasztott, osztott szét a haverok között. Ez reális érvelés?

Figyelt kérdés

2017. szept. 6. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Ezt már rég meg kellett volna tenniük.
2017. szept. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Elképzelésem sincs, hogy melyik médiában olvastad ezt az érvelést? Szerintem, inkább Te találtad ki! Linkelj valami forrást!
2017. szept. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Egyáltalán nem reális, mert ez már megint a magyarok leszarása. Nem a magyarok tették el a pénzt, hanem Orbánék. Ha ezt az eu tudja, mire is vár??Miért is nem tesz büntetőfeljelentést Orbán és haveri köre ellen ahelyett, hogy nem ad pénzt Magyarországnak?
2017. szept. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Azért ez ennél bonyolultabb


az Index cikk egész jól összefoglalja

[link]

2017. szept. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Az Eut már rég ki kellett volna vágni az országból.
2017. szept. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Igen, jól tették. Az EU-nak semmi köze nincs a kerítéshez, így minek fizessenek? Megvédeni nem védi meg őket, egyszerűen kikerülik a menekültek Magyarországot és mennek tovább. Orbánék nem is tudom mit szedtek amikor kitalálták az EU-tól pénzt kérnek erre.

"Bezzeg játszóterekre ad pénzt az EU!" 3..2...1...

2017. szept. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Én azt sem nagyon értem, Orbán hogy gondolta hogy kifizetteti az EU-val a kerítését? Mire fel? Eleve félretett a haverjaival EU-s pénzekből vastag ezermilliárdokat, és mellé még az EU-val akarja kifizettetni az ő agyszüleményeinek a költségeit? Nem az EU kérte, hogy épüljön oda kerítés, sőt. Ez olyan mintha én vennék magamnak egy Ferrarit, aztán közölném a főnökömmel hogy fizesse ki, mert csak. Teljesen reális.
2017. szept. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, ha te a realitást kérdezed, akkor azt mutatod be, hogy semmi esélyünk neked ezt elmagyarázni akkora terjedelemben, amit még el is olvasol. Annyit azért megemlítek: ha valakivel valamit ki akarok fizettetni, az a szokásos eljárás, hogy előtte megbeszélem, a másik fél is akarja-e, úgy akarja-e, és fizet-e. Ha igen, nosza. Ha nem fizet, akkor miről szól a mese? Az semmiféle relációban (országok, cégek, vagy emberek között) nem működik, hogy utólag szólunk, neked kéne fizetned.


#4 el kell tüntetni a fogalmi zavart és tiszt lesz a látásmód. Az Unió nem áll kapcsolatban (szerződésben) Orbán Viktorral, csak és kizárólag Magyarországgal. A világ gyakorlata szerint, ha egy országban kötnek egy nemzetközi szerződést, azt a következő kormány (direkt, vagy ráutaló magatartással) elfogadja. Ha nem, kezdeményezi a szerződésbontást. Orbán elfogadta (naponta hangsúlyozza), ugyanakkor úgy tesz, mintha nem. Ez közönséges skizofrénia. Ugyanakkor, a kormány a választásokon keresztül az országgal (társadalommal) áll szerződésben. A választás arról szól, ti megválasztotok engem irányítónak és képviselőnek, én meg ellátom a feladatot. Ha nem, a másik fél kezdeményezheti a szerződésbontást. Büntetőfeljelentést neked kell tenni, nem háríthatod másra. Ha nem találsz itthon erre alkalmas helyet, akkor a nemzetközi fórumokon. Számtalan ilyen feljelentés történt már, ahol Orbán (kormánya) vesztett, és fizetett. Tiéd a pálya, ne rinyálj, cselekedj.

2017. szept. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Most függetlenül attól, hogy szerintem, reális érvelés lenne, hol olvastál ilyet, tudnál valamit linkelni? Mert azért elég meglepő és szokatlan lenne az EU- tól az ilyen megfogalmazás...
2017. szept. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!