Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Azok a kommentelők, akik...

Azok a kommentelők, akik látványosan kormány-propagandát terjesztenek, szerintetek ezt meggyőződésből teszik?

Figyelt kérdés

Gondolok itt elsősorban azokra, akik pl. facebookra, hírportálokra, vagy akár gyakorikerdesekre is kommentelnek és látványosan kormány oldali propagandát terjesztenek... (látványos sablon szövegeket és sablon állításokat használva)


Szerintetek az ilyen bérkommentelők / trollok stb. elsősorban pénzért teszik azt amit tesznek?

Vagy mellette szilárd meggyőződésük is az, hogy így járnak el helyesen?

Szerintetek tükörbe tudnak nézni azután amit csinálnak?

Nem zavarja őket, hogy a magyarság jövőjét rontják el?

Körülbelül mennyit keresnek ezzel?

Milyen sablonokat használnak más véleményen levők kommentjeinek hiteltelenítésére?


Örülnék, ha néhány bérkommentelő / troll / propagandista is őszintén leírná véleményét (vállalva, hogy ő ezzel foglalkozik).



2017. ápr. 17. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

A pénzért,egyértelműen.

A politika is erről szól elsősorban..

2017. ápr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Lehetnek fizetett kommentelők akiknek ez a dolguk de valószínűleg inkább megvezetett ostoba emberek.
2017. ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Azért árnyaltabb a helyzet. Vannak azért jó döntései is a kormánynak amellett, hogy szem előtt tartják a saját gyarapodásukat is. Sőt talán főként inkább azt.
2017. ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Itt a kommentelok tobbsege valamelyik oldal propagandajat terjeszti, a nem Fideszes propaganda terjesztokkel mi a helyzet?
2017. ápr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

A fizetett kommentelő ugyan akkor hülyeség mint , hogy soros repülővel viteti a tüntetőket .


Ezt gondolják és ennyi. Szerintem.

2017. ápr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

Igen meggyőződésből teszem!


Ki nem állhatom s.@ros gyuribácsit

Les.@rom a migránsokat

Nagyívbe s.@rok a CEU-ra

Nem bírom a pökhendi huszonéves egyetemistákat, akik mostanában hőbörögnek

Nem izgat hogy beszántották a népszabadságot

Minél jobban nyomatják a meleg propagandát, én annál jobban utálom őket

Ki nem állhatom, hogy külföldről, olyan emberek pofáznak bele a magyar politikába, akik még soha életükben nem jártak ebben az országban

Merkelt tisztelem, de a migri kérdést nagyon elq.ta

Junckert leköpném ha szembe jönne az utcán

Az unioval nincs bajom, egészen addig amíg nem akarja az akaratát mindenáron az országra erőltetni

Nem értek egyet mindenben a kormánnyal, de ez a politika áll hozzám a legközelebb

Megvezetett birka lennék? Én ugyan ezt gondolom a másik oldal embereiről. Némelyik cselekvésük,kimeríti a hazaárulás fogalmát.

Bal, és jobb, nemzeti érzelem, vagy internacionálé... ennek a "harcnak" soha nem lesz vége...


Mindezért egy fillért sem kapok a fidesztől. Soha nem volt közöm a párthoz. Némán figyelem a mostani tüntetéseket, de nem hiszem hogy a hőzöngők vannak többségben. Mi itt vidéken dolgozunk, nincs időnk utcára vonulgatni. 38 éves gépésztechnikus és gépjárművezető szakoktató vagyok. Soha nem szavaztam még a fideszre. Jövőre biztos rájuk fogok szavazni.

2017. ápr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én bérkommentelő vagyok. De miért feltételezi azt a kérdező hogy csak a fidesznek csinálok ilyet? Ha pénzért teszi valaki miért ne keressek többet? Én 3 pártnak bérkommentelek a Dk , a Fidesz és az Mszp részére. És elmondanám a Fidesz fizet a legkevesebbet. A Dk meg tartozik a márciusi béremmel pedig 12.-éig kell utalni. Puhatolózások vannak a Jobbik felé v.színű agusztustól oda is bedolgozok. Persze mert ezek fekete pénzek va egy himi humi állásom hogy legyen nyugdíjjárulék is fizetve.
2017. ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es: ezt a kommentet épp ki fizette?
2017. ápr. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Fideszt nem érdekli a Gyakori kérdések, nem alkalmaznak bérkommentelőket. Azok akik védik ingyen teszik saját meggyőződésükből. A Fidesz inkább a Facebookra megy rá, Fideszes vezetés alatt dolgozol kötelező osztogatnod a cikküket. Ismerősöm anyja takarítónőként dolgozott a szomszédos Fideszes városban, neki is kötelező volt osztogatni a cikkeket.
2017. ápr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!