Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ez a Fidesz családtá...

Miért van ez a Fidesz családtámogató politikája, amikor a magyar gazdaságnak ez rossz?

Figyelt kérdés

A legtöbb állásinterjún is hatalmas plusz ha az egyénnek nincs és nem is tervez gyereket az elkövetkezendő években. Mert így több idejét tudja a szakmájának és szakmai fejlődésének szentelni. Márpedig szakmai fejlődés nélkül nincs jó fizetés, nincs gazdaság és nincs piacképesség.

Ha már a családoknak ilyen roncsoló hatása van a gazdaságra, akkor miért támogatja, sőt erőlteti a Fidesz? A családmodell már elavult.


2017. szept. 6. 13:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Sajnos olyan országban élünk,ahol olyanokat támogat az állam,ahol azokat hamarabb támogatjuk,akik önhibájuk miatt kerültek nehéz helyzetbe,mint azokat,akik önhibájukon kívül.

Persze úgy vannak vele,még nem őket érinti a kérdés,addig nem érdekli őket.De hát bárkinek születhet beteg gyereke.

Majd azt is vállalják,és megtapasztalják,hogyan áll a nagyszerű családtámogató kormány a beteg emberekhez.

2017. szept. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
37%
na jól van már te beteg gyerek
2017. szept. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
37%
61% te vagy itt a beteg gyerek.Olvasni több kérdésnél az ilyen hozzászólásaid. Hát tényleg beteges. Te mindenkiről azt tartod hogy adókedvezményért és családiért vállal gyereket. Ezt azért te se gondolhatod komolyan. Ennyi ostobaságot összehordani amit te szoktál az azért nem semmi. Homár vagy rátapintottam a lényegre ez a te bajod.
2017. szept. 7. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Én csak a realitást írtam le.

A reakciók pontosan engem támasztanak alá.

Csak imádkozz is,hogy a gyereked egészséges legyen,mert ebben az egészségügyi helyzetben és szociáldawinista életfelfogással csak annak van esélye,aki egészséges.


Igen,akik nem a pénzért szülnek,azok pontosan nem is szorulnak rá.Nem is róluk beszéltem.

De aki nem szorul rá,azt miért kell támogatni másoknak?


Aki meg rászoruló,oda amúgy sem jó környezetbe születik a gyerek.És nem tudom kinek érdeke,hogy sérült környezetbe szülessenek gyerekek.

Persze amíg az emberre csak haszontárgyként tekintenek,addig nem is várok mást.

2017. szept. 7. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
37%
61%-os, az azért megnyugtató, hogy te remélhetőleg nem fogsz szaporodni, ezáltal ki fognak pusztulni azok a selejtes gének, amikkel esetleg ezt a fajta torzult tudatot továbbörökítheted. Eltengeted a nyomorult életedet, aminek semmi értelme nincs, a környezeted valahogy kibírja melletted, bár biztosan sokan utálnak, sajnálnak, vagy undorodnak tőled a felfogásod miatt, de legalább nem lesz gyereked, akinek ezt a beteg felfogást tovább tudod adni. Elpusztulsz életed végén utód nélkül, a társadalom pedig tisztább és normálisabb lesz, egyel kevesebb kártékony hülyével.
2017. szept. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Látom nem sikerült felfogni,amit írok.

Másrészt létezik olyan is,hogy fenntarthatóság.


[link]

2017. szept. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Számtalan tudós gyermektelen volt.

Ha mindenki szaporodott volna és ennyiből állt volt az élete,akkor még ma is ókori szinten élnénk.


Attól még,hogy szerinted selejtes,attól még nem az.

2017. szept. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Már bocsáss meg, de ha valaki úgy gondolkozik, hogy a magyar gazdaságnak rossz, hogy lesz húsz és ötven év múlva is magyar lakosság, fiatal munkaerővel, az igenis selejt.
2017. szept. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
61%- os nem 100-as szerencsére nem szaporodik. Mint előttem írták kihal a selejtes gén. Kár hogy sok hozzáhasonló nem hal ki. Bár a szülei gondolkodtak volna úgy mint ő. Na mondjuk el tudom képzelni milyen szülei lehetnek egy ilyennek. Gondolom ütötték verték a piás szülők.
2017. szept. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!