Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesz az egyetlen párt,...

Ha a Fidesz az egyetlen párt, amely nyíltan ellenzi a migránsok Magyarországra telepítését, akkor nem ez az egyetlen párt, amely tényleg a mi érdekeinket nézi?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy tolvaj párt, de inkább élek kevesebb pénzből, mint osztozom a hazámon migráns csőcselékekkel.
2017. szept. 6. 18:01
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
68%

270 milliárdot költöttünk "határvédelemre" 2 év alatt.

Eredmények?

Kb 300 ember adott be menedékkérvényt a határ mellet, a többi Horvátország fele kikerült minket.

Szóval:

-nem védtünk meg senkit

-nem állítottunk meg senkit

-elbaxtunk 270 milliárdot


2015-ös kormányjelentés szerint évi 25 ezer ember hal meg a pocsék egészségügyi ellátás miatt.

Abból a 270 milliárdból ezrek életét lehetett volna megmenteni. Még akkor is ha csak a TIZEDÉT az egészségügyre költötték volna.

És mindezt miért? Azért, hogy fenntartsák a veszélynek a látszatát, hogy bebizonyítsák az ilyen kérdező féle zombiknak hogy "szavazz ránk mer' jön a sok migráns".

Gratulálok.


Szóval ja........... el lehet gondolkodni azon, hogy "ki nézi a MI érdekeinket" (nem Mészárosét és Ráhelét).

2017. szept. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
74%

Ja még valami.

A *urva fölösleges kvótás népszavazási kampányra elköltött 15 milliárdból minden menedékkérőnek adhattunk volna fejenként 10 milliót hogy eltakarodjanak innen.

90% biztosan elfogadta volna.

2017. szept. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
31%
21#, azt tudtad hogy afrikában átlag 8 (!) gyereket szülnek a konkrét semmire és ez a népességrobbanás is okozza a humanitárius válságot? Magyarul ha befogadunk az emberiesség elve szerint x milliót akkor utána a többi x 100 milliót is be fogjuk fogadni? Vagy akkor ha már úgy néz ki minden Európában mint egy afrikai nyomor telep akkor majd azt mondjuk hogy állj? Akkor már neml leszünk humánusak a többivel? Vagy hol lesz a határ?
2017. szept. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
7%
Lehet, hogy a fidesz csak úgy csinál, mintha megvédene minket, de ők legalább veszik a fáradtságot, hogy úgy csináljanak. Ellentétben az összes többi párttal, amelyek a látszatát sem akarják fenntartani ilyennek. Le lehet rasszistázni, de annyi mindennel kell szolidárisnak lennem nap mint nap az életemben, hogy a migránsra már nem marad energiám. Az meg külön sértő minden magyarnak, hogy miután évtizedeken át Moszkvából mondták meg, mi legyen itt, most Brüsszelből tennék ugyanezt.
2017. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
10%
Pont a magadfajtád miatt ellenzi látványosan a Fidesz a migránsok betelepítését. Ez az ország érdeke, de ha az emberek döntően libsik lennének, mint Nyugaton, akkor betelepítene, és tönkretenné az országot. Sok intézkedésükből, gesztusukból világos, hogy tesznek az ország érdekére. Amúgy a Jobbik és még néhány párt szintén ellenzi, még sokkal jobban is.
2017. szept. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
69%
Az is igaz, hogy 300 milliárdba került ez az ostoba kerítés, aminek semmi értelme, igazából ez egy 300 milliárdos Fidesz-kampány volt. Ennyire nézik az ország érdekét.
2017. szept. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
20%
jajjajj megjottem en a nagy "fajgyulolo".en nem az vagyok maximum "fajvedo".onvedelmet szeretnek gyakorolni..minden jogom megvan ra!!!! szoval fuck off marxist!!!!!!
2017. szept. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
32%
29#, ez az ostoba kerítés zárta le a balkáni migrációs útvonalat.
2017. szept. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
A kerítést, úgy tudom, simán át lehet törni, és több százezren masíroztak át az országon.
2017. szept. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
35%

Sokan már a kérdést sem tudták felfogni. A legtöbben csak azt szajkózták, hogy a fidesz egy kupac kaka, mert lop. Kérdem én, hogy a fidesz előtti, és a következő kormányok nem loptak, vagy fognak lopni? Továbbá egyetlen oldalon sem olvastam arról információt, hogy a most "elnyert" ostoba kvóta, csak 1x1300 migránst tartalmaz, vagy ez egy automatikus és ismétlődő elosztó rendszer lesz?

Én is tudom, hogy lop a fiesz, de jövőre arra fogok szavazni, aki útját állja ennek a mesterségesen gerjesztett sáskajárásnak.

2017. szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!