Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesz az egyetlen párt,...

Ha a Fidesz az egyetlen párt, amely nyíltan ellenzi a migránsok Magyarországra telepítését, akkor nem ez az egyetlen párt, amely tényleg a mi érdekeinket nézi?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy tolvaj párt, de inkább élek kevesebb pénzből, mint osztozom a hazámon migráns csőcselékekkel.
2017. szept. 6. 18:01
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
3%
32 és a többi tájékozatlan: még a liberális LMP is ellenzi a migránsokat, a Jobbikról nem beszélve, utóbbi legalább nem lopna, és óriási gazdasági fellendülés is lenne. Már rég sokkal gazdagabb ország lennénk, ha nem lopna minden kormány és az ország érdekét nézné. A nagy mértékű lopás ugyanúgy hazaárulás, hisz ezzel súlyos milliókat loptak el minden embertől 1990 óta, és nyomorban tartották őket. Ebből is látszik, hogy igazából k.vára nem hazafiak. Még a mindenki által lehazaárulózott Hitler is képes volt nagy gazdasági csodát produkálni...
2017. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
81%

"Ezek szerint ha ide telepítenek 1200 embert akkor beköszönt a kánaán és nem fog senki a létminimum alatt élni MO-n?

Mert ezt írtad! "


Nem,én nem ezt írtam,hanem azt,hogy ha a Fideszt leváltják sokkal jobb lesz az országnak.

Kevesebb ember fog nélkülözni.És talán a 4 millió létminimum alatt élőből mondjuk 4 év múlva csak 2 millió lesz.


Nem azért fogok szavazni egy pártra,mert a nem létező problémákra milyen megoldást kínál.

A fidesz egyedül a hatalom megtartására használja eszközként a gyűlöletkeltést,teljesen lebutította az országot,hogy már-már a migráns szót ciki használni is,pejoratív értelme lett,mert a sok húgyagyú ember használja szitokszóként.

2017. szept. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
7%

# 33


Megnéztem volna Hitler gazdasági csodáját, ha az első világháború után csak egy csonk marad Németországból, úgy mint belőlünk. Korrupció mindig volt és lesz.

2017. szept. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
9%
@utolso:teljesen mindegy milyen kormany van.ki tud nemet mondani az EUkrataknak? senki.
2017. szept. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
34%

Magyarországnak semmi szüksége nincs ezekre, hiába kardoskodtok itten még


Amúgy meg a fidesz csak inkább kihasználja a dolgot politikailag, mivel kötvényeseknek adott.


De még mindig nem kellenek ide, ha esetleg nem tudnátok van sok "rejtett erőforrás". (by: OV)

2017. szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

33# "Jobbikról nem beszélve, utóbbi legalább nem lopna, és óriási gazdasági fellendülés is lenne. Már rég sokkal gazdagabb ország lennénk"

😂😂😂😂😂😂😂😂

2017. szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
44%

"Megnéztem volna Hitler gazdasági csodáját, ha az első világháború után csak egy csonk marad Németországból, úgy mint belőlünk. Korrupció mindig volt és lesz."


Igen,korrupció mindig lesz,csak nem mindegy,hogy a javak 5%-át vagy 50%-át lopják el.

2017. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 Jeffrey Spender ***** válasza:
5%

Eszem megáll, titeket nem is kell szopatnia a hatalomnak, szopatjátok ti saját magatokat.


A Jobbik se telepítene be négereket Magyarországra, de vannak még olyan mini pártok akik szintén nem, szóval van választás, csak balliberálisaink szeretnek megmaradni a börtön legfélelmetesebb alakjánál.


"Balon" nem jelenik meg egy épeszű iszlám / migránskritika, addig annak hiányával folyton szana-szét lehet oltani a balosokat, hogy ők is a migránslobbi emberei. Én tudom, hogy nincs így, de ez olyan támadási felület, amit le kéne védeni. Márpedig ha magyar emberek vagyunk keresztény kultúrkörből, és Jézussal vígéckednek balosaink, akkor a politikai iszlám és egyéb migránsok ellen igen is kutya kötelessége fellépni a baLOLdalnak is.


Az "életük veszélyben van" duma unalmas, nem tudom, hogy mennyire gondolják komolyan hangoztatói, ilyen alapon a komplett Harmadik Világot ide lehetne hozni, másik, nem az elmúlt 6 év kipattant dolgai, hanem a Dekolonizáció, vagyis 60 - 70 éve ölik egymást, mégsem érdekelte az "érzékeny" balliberális kispolgárokat a téma.

2017. szept. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
94%
Ha annyira ellenzi a migrációt, csak meg kellett volna szüntetni a letelepedési kötvényt és a Jobbik, megszavazta volna a "2/3" igénylő törvényt, ami megoldotta volna ezt a problémát. Csakhát ugye, a "biznisz" fontosabb volt...
2017. szept. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
88%

"Én is tudom, hogy lop a fiesz, de jövőre arra fogok szavazni, aki útját állja ennek a mesterségesen gerjesztett sáskajárásnak."

És miért? Valóban a menekültügy lenne Magyarország legnagyobb problémája?! Hány magyar ember halt meg eddig a menekültválság következtében? Na és hány európai?


És hány magyar ember halt meg kórházi fertőzésekben?


Ne érts félre, a falra és a határvédelem megerősítésére szerintem is szükség volt, de kb. semmi másra. Esetleg még biometrikus adatnyilvántartásra és tartózkodási engedélyre, de a kutya se akar itt maradni az 1400 emberből sem, de ezeket mind támogatta volna az EU normális hozzáállás esetén. Minden más pénzt (nemzeti konzultációk, népszavazás, kampányok...) simán fordíthatták volna az egészségügyre.


Vagy nézzük azt, hogy hány ember létbiztonságát teszi tönkre hosszútávon a Fidesz elhibázott nyugdíjpolitikája! Abba szerinted hány ember fog belehalni? (Éhhalál, fagyhalál, hajléktalanság). Lehet, hogy elég nehezen tudod elképzelni, de sokkal több mint ahány áldozata lenne a terrorcselekményeknek, ha lenne egyáltalán.

2017. szept. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!