Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma Magyarországon a politikána...

Ma Magyarországon a politikának mekkora a befolyása az iskolákban szerintetek?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban lehet arról hallani, hogy komoly kormány propaganda zajlik az iskolákban, aztán itt volt nem rég a CEU ügy is és az új oktatási törvény is igen aggályos. Meddig megy el még a kormány? A média feletti teljes kontroll már nem elég nekik, hanem most már az iskolákban is folytatják az agymosó propagandát? Miért kell a fiatalok lelkét mérgezni ilyesmivel?

2017. szept. 9. 11:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
31%

szép esszé

remek béhülyét csinált belőled azaz iskola

2017. szept. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Időpont ma 14:05


Ilyen példát én is tudom hozni...

2012-ben volt igazgatóváltás a suliban. Előtte "újította fel" a régi igazgató az iskolát (kívülről, mert belül rohadt az egész)

Miután az új igazgató (fideszes) elfoglalta a helyét, szépen lassan kiderültek a dolgok. Az iskolának 25 milliós tartozása volt. A WC-k mind felújított állapotban kellett volna, hogy legyenek, hiszen erről szólt a szerződés az iskola és a felújító cég között. Ehelyett a régi igazgató abból a pénzből a saját házát újíttatta fel. :D

Aztán kiderült, hogy egyes tanárok fizetése magasabb volt, míg más tanárok kevesebbet kaptak (nem akarom mondani, hogy a fideszes tanárok természetesen).


A régi igazgatónak is jó hírneve volt... szerették a tanárok (a magasabb fizetésért ki ne szeretné?), a szülők (ja, kívülről fel lett újítva az épület, haha). Mint tanár pedig pocsék volt.

Ezután senki ne mondja azt, hogy a baloldaliak nem mutyiznak, meg hogy az a 8 év milyen problémamentes volt....

2017. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#10-es Látod, ha lemered írni az igazságot, csak lepontozást kapsz..

Én mindenesetre köszönöm, hogy leírtad.

2017. szept. 9. 15:35
 14/14 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Engem nem érdekelnek a pontok, meg a fideszes birkák libsizése, ebből is látszik milyen jól működött a fideszes agymosás az arra fogékony rétegeken. Csak sajnálni tudom az ilyen "értelmes" embereket, akik fröcsögve védik az őket kizsákmányoló parazitákat. Ha ők szenvedni szeretnek, szívül joga, de én nem kívánok egy ilyen söpredék által vezetett országban lakni, ahol a népesség szisztematikus kirablása, lebutítása és tönkretétele zajlik.
2017. szept. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!