Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bevándorlók befogadása kérdés....

Bevándorlók befogadása kérdés. Aki mellette vannak, azoknak mik az érvük?

Figyelt kérdés

Igazából normális eszmecserét szeretnék a kérdés alatt folytatni. És itt most nem a "kötelezően befogadandó" 1200 valamennyi érdekel, hanem azoknak a véleménye, akik hosszú távon a bevándorlást képzelik el Magyarország területére.

Mik az érvek és miért?


Én ellene vagyok.



2017. szept. 11. 19:35
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Vagy Magyarország egyáltalán ki tud maradni mindebből, vagy hosszú idő múlva, mi is vegyes lakosságú országgá válunk?
2017. szept. 11. 19:39
 2/35 anonim ***** válasza:
32%

 

"Mik az érvek és miért?


Én ellene vagyok."


Akkor talán először te mondd el, mik az érveid és miért? Aztán majd csak kialakul valami eszemcsere.

2017. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
20%

Ha olyan a szakmája, ami hiány szakma és dolgozni akar, akkor jöhet.

Ha csak a segélyek kellenek neki, akkor maradjon otthon.

És ez minden országra igaz.

Egyébként kiváncsi lennél egy listára, hogy mennyi be és kivándorló van évente Magyarországon.

2017. szept. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
36%

A bevándorlás évszázadok óta bevett gyakorlat a világ majdnem minden országában. Az állam mindig szívesen látja a bevándorlókat, hiszen eleve olyan feltételeket szab meg, ami neki megéri.


A menekülteket nem kell befogadni, csak védelmet nyújtani nekik ideiglenesen.


---


Ezt nem árt tisztázni, mert kavar van a fejekben, pedig sok egymás melletti elbeszélést spórolhatnánk meg, ha a különbséget észben tartanánk.

2017. szept. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
62%
Tudja mindenki ki a menekült. Az Ukrajnából érkező háborús menekülteket kötelesek vagyunk fogadni és fogadjuk is. Szomszédos ország vagyunk. Más egyéb helyről érkezőt nem és a többi uniós országnak sem. Akik jönnek gazdasági bevándorlók. Egyébként semm gond részemről a bevándorlással csak saját kultúrkörből jöjjön. Nálunk nagyon sok ukrán van a munkahelyen.Rendes emberek semmi gond velük. A saját cigányainkal sokkal több a baj. Ami egyben bizonyotja is hogy mivel ők évdzázadok óta képtelenek beilleszkedni talán nem kellene ennyire erőltetni arabok afrikaiak stb betelepítését.
2017. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
38%

En egy koztes megoldast tamogatok: nem kell mindenkit befogadni, de kizarni sem: akinek hasznos tudasa van, vallalja, hogy megtanulja a nyelvunket, betartja a torvenyeinket, tiszteletben tartja a kulturankat, az jojjon. Ervek:


csokkenti a munkaerohianyt,

ellensulyozza a nepessegfogyast,

gazdagitja a genallomanyt,

valtozatosabba teszi a kornyezete gondolkodasat

2017. szept. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
30%
"gazdagitja a genallomanyt"...ulj le human biologia 1es mar csak erkolcsi vonzata miatt egy 1est kaptal etikabol.tudomanyos vonzata miatt alapbol kaptal egy 1est..majd rajossz egyszer milyen hulyeseget mondtal ezzel.
2017. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
26%
Én befogadás ellenes vagyok. A 17000 fidesz migráns azonnali kitoloncolását sürgősen meg kell lépnie a kormányváltó pártnak, a nekik visszafizetendő uzsorakölcsönt a fideszes szavazókkal kell visszafizettetni.
2017. szept. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
36%

Peldaul a te latokorodre raferne a bovites, de azert elarulhatnad, hogy miert nem relevans amit a genallomanyrol irtam?

Teny, hogy elszigetelt helyeken (jellemzoen szigetorszagokban), ahol kevesbe keveredtek az emberek, szamos genetikai betegseg gyakoribb.

Az etikai ketsegeidet megint nem ertem, bar az mar egy szubjektivebb tema, de azt is kifejthetned, kivancsi vagyok az ellenerveidre es az erveidre is.

2017. szept. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
33%

1. ok nem europaiak.ne akarj mar mindenaron minket kikeverni a sajat jellegunkbol.mi megakarunk maradni olyannak amilyenek vagyunk.elegge diverziv az europai rassz nem kell tobb diverzitas.


2.nem gazdagitja ..kulonosen nem ha alacsony IQ nepekkel keveredsz..bocsi de az Olaszoknak van Europan belul a legmagasabb IQjuk atlagban...bocs de ne keveredjen mar 65 atlag IQ kongoi feketekkel koszi..mert csak huzza lefele az atlag IQt..jeee...de ez valahol valakinek jo,csak te ezzel egy minion vagy .egy fogaskerek tamogatod a bolsevista rendszert amely azt szeretne ha a foldrol mi kipisztulnank Kanadatol Uj Zelandig..de van nekik egy rossz hirem..felebredunk majd!!!

2017. szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!