Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Letezik olyan, aki olvasta...

Letezik olyan, aki olvasta Vona nyugijasos irasat, es ugy erzi, hogy minden nyugdijast megsertett?

Figyelt kérdés

Mert en olvastam, es nagyon ugy hangzik, hogy a tunteseken megvadulo egyedekrol beszelt csak.

(Nyilvan Vityanak muszaj barmibe belekapaszkodnia, amivel le tudja jaratni ellenfeleit)


2017. szept. 12. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Olvastam.

Nem sértett meg vele senkit. Teljesen igaza volt.

Hihetetlen, hogy a propagandasajtó mit művel. Goebbels csettintene.

2017. szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Én nyugdíjasként semmit nem érzek, mert a jelzett írásban a tüntetéseken megvaduló Fideszes nyugdíjasokról írt. Érintett Fideszes nyugdíjas meg eddig még nem reklamált tudomásom szerint. Vona inkább szerezze meg Orbán egyik orvosi/kórházi zárójelentését és azt tegye közk9nccsé.
2017. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem szeretem Vonát, nyugdíjas is vagyok, de kivételesen igaz, amit mondott. Ezek az Orbánt imádó öregek szégyenei a nyugdíjas társadalomnak.
2017. szept. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez az egész (Fidesz, MSZP, DK )fanatikus nyugger jelenség már évek óta köztéma. Vona az első politikus, aki erről beszélt. Valóban igazat mondott, kérdés, egy politikusnak mennyire nyerő ilyenről beszélnie.
2017. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Körmendi: Mindenki röhög azon, hogy rettegnek a nyugdíjasok. Attól, mert csúnyán néznek rájuk a jobbikosok. Ezt miért kellett?

:D:D:D:D

[link]


Tudomásul kellene venni minden pártnak, hogy a rettegő kártyát már semmmilyen irányban NEM LEHET kijátszani!

Röhejes!

2017. szept. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Létezik olyan aki nem olvasta, "legjobb" esetben is csak pár kiragadott sort? Naná, ilyen a többség.

Akkor meg miről beszélünk? tetszik nem tetszik de sikeresen széttrollkodták Vona írását.

(bár eleve nem teljesen értem mi értelme volt az írásának amikor szélsőbaltól-szélsőjobbig minden párt a szavazói érzelmeire/félelmeire apellál a józan eszük helyett)(eleve a bejegyzés is ezt tette, belerúgott az elvakult nyugger hívekbe, hogy tetszeleghessen a józan megmondóember szerepében, bár mivel a Jobbikot sose támogatták a nyugdíjasok így még az is lehet, hogy eleve számítottak arra, hogy ezt így fogják majd beállítani. Csak azt nem tudom, hogy illik ez bele a néppártosodásba)

2017. szept. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Olvastam, és úgy érzem, hogy nem sértett meg minden nyugdíjast. De szándékában állt a fideszes nyugdíjasokat sértegetni. Mit szólnánk hozzá, ha Orbán állna bele így a jobbikos vagy lmp-s fiatalokba, utána meg azt magyarázná, hogy ez kizárólag a jobbikos és lmp-s fiataloknak szólt, a többi fiatalt amúgy szerettjük?
2017. szept. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, mindenkinek ment a pacsi, orulok, hogy jozanul gondolkoztok.


Amugy az Orban-fiatalok-beleallas temaban is volt azert par, nem? Pl a romkocsmakban merengo ellenzekiek, stb.

2017. szept. 13. 11:30
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam és szerintem Vona nem tett mást, mint egy létező jelenségre hívta fel a figyelmet és szó nincs arról, hogy "nekiment" volna a nyugdíjasoknak.
2017. szept. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!