Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar liberálisok 444-en...

A magyar liberálisok 444-en miért nem tisztelik a magyar futballhuligánokat (Fradi, Újpest)?

Figyelt kérdés
444-en mikor a magyar szurkolókról van hír,mindig vicces reakció jeleket tesznek rá, kommentekben meg olyanokat írnak,hogy "Irány a körút" "Csoportelsők" stb.

2017. szept. 15. 19:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
12%

"Ha egy csoport mások számára nevetségesen viselkedik, ne csodálkozzon ha néha nevetnek rajtuk."


na én is így vagyok a liberálisokkal

2017. szept. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Respectet adnak az országnak,mind pl. 2004-ben akkoriban a legjobb szurkoló tábornak tartott Millwall-t a Fradisták szétverték Pesten meg még késelések is voltak,azóta max. a Grobari meg a Delije nem fél a Fraditól
2017. szept. 15. 21:54
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
HNe haragudj, de ha szerinted tiszteletreméltó a rombolás, "állat módjára" viselkedés, késelések sporteseményeken, akkor nagy baj an a fejedben.
2017. szept. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg ez nem ad respectet az országnak, legfeljeb a futballhuligánjainknak, de nekik is csak más futballhuligánok szeméen. Az országot az ilyen dolgok miatt, inkább a "Balkán"- hoz sorolják.
2017. szept. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Magyarok viselkekdésileg és életvitelben a Balkánhoz húznak,nem értem miért tagadod le.
2017. szept. 15. 22:19
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én magyar vagyok és nem húzok a Balkánhoz. És vagyunk még így "páran". Sőt, bármilyen furcsa, én futballmeccsre is a futballért, a csapatomért, meg szurkolni szoktam kimenni, nem verekedni, késelni. Komolyan mondom, ha rajtam múlna, az ilyen futballhuligánoknak a meccsek alkalmával, külön meccset kellene szervezni. Ahol verhetnék, gyilkolhatnák egymást valami elzárt területen, a rendőrökne tilos lenne beavatkozni. Aztán, aki életben marad azt elláthatnák a mentősök. Természetesen az ellátásuk teljes költségét kiszámlázva,
2017. szept. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
95%

Mert minden, ami a huligánokhoz kötődik végtelenül taszító egy normális ember számára. Ostoba, provinciális gondolkodásmód, erőszakra való hajlam, utcai gajdolás. Semmi tisztelere méltó nincs abban, ha meg tudsz verni embereket. Ha meg tudod tanítani egy gyereknek a szorzótáblát vagy ellátsz egy öregasszonyt a kórházban, abban igen.


Nem kell jönni a "vannak köztünk mérnökök is" dumálval, a legtöbb szurkoló egybites náci.

2017. szept. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
hujuj, csak merném ezt mondani a migrikről ugye? már jönne is a lepontozóhad, az érzékenyítés, jelentés, lámpavasazás
2017. szept. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!