Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én nem értem, Gulyás Márton...

Én nem értem, Gulyás Márton megvádolták, hogy izé, és pert nyert, mert ez magánügy, de ha jól értem nem tagadta a dolgot?

Figyelt kérdés
Engem nem érdekel, hogy homoszekszuális, csak neki volt egy slejm adása amikor egy homokosbárba ment és interjúvolt viccesen, és úgy csinált, mint aki nem ismeri ezt a szubkultúrát. Akkor ez finomyan szólva megjátszás volt a részéről?

2017. szept. 17. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Ennél ügyesebb burkolt b*z*zást se láttam még. :-)
2017. szept. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Mi a bánat nem érthető? Lejárató szándékkal cikket jelentettek meg róla mely szerint homoszexuális oldalon hirdeti magát vagy ilyesmi. Feljelentést tett, mert személyiség jogait sértették. Nem kívánt állást foglalni, nemi identitását illetően, és nem megjátszásból, hanem mert azt akarta, hogy így hozzaak ítéletet. És ítélet is született. Erre voltál kíváncsi vagy arra, hogy homoszexuális e? Mert nem derül ki.
2017. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%
személyiségi jogok? marcika nem közszereplő, de orbán gáspár igen...
2017. szept. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
Baloldalon nincs közszereplő ezt igazán tudhatnánk már. Aj milyen dolog.
2017. szept. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem akarta belekeverni, hogy homoszekszuális-e? Mivel az újságban lehozták a profilképét vagy valamit egy ilyen oldalról, elég nyilvánvaló. Ha az újság ezen képe hazugság, akkor nyilván az is szerepelt volna a vádak között, nem? Állítanak rólad valamit, és te csak azért perelsz mert a téma szerinted nem jogszerű, és azért nem mert hazugság, pedig tényleg hazugság, és meghamisították a képedet? Az ráadásul még hamisítás és visszaélés is.


És igen, arra vagyok kíváncsi, hogy homoszekszuális-e, de nem a nemi identitása végett, az nem érdekelne önmagában, az magányügy, csakhogy a szavahihetőségét befolyásolja, mert mint említettem készített egy olyan videóanyagot, amiben megjátszotta, hogy ő ezt a szubkultúrát nem is ismeri.

2017. szept. 17. 23:35
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Az is lehet, hogy fiatalobb korában voltak ilyen irányú tévelygései, de már felhagyott vele és nem szeretné, ha ez most nyilvánosságra kerül, mert akkor mit szólna hozzá a mostani barátnője vagy a kollégái. Szerintem ha csont homokos lenne azt azért megmondta volna.
2017. szept. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Az,hogy nem tagadja valaki nem jelenti azt,hogy egy újságírónak joga van ezzel érvelni ellene.


Tudod ez kb olyan,mintha egy nő felszólalna a parlamentben,és leteremtik,hogy " a nőknek a konyhában van a helyük".


Tipikusan bele akarta keverni a cikk írója azt,hogy ő meleg,hogy aki még eddig nem tudta az is tudja.

Már pedig attól,hogy valaki közszereplő,attól még neki is joga van azt eldönteni,hogy ezt megosztja-e vagy sem.

Ja,és mint politikai közszereplő,ha meleg,simán érhetik atrocitások emiatt.

Nem véletlen,hogy sok sportoló csak akkor coming outol,amikor már visszavonul,nem hiányzik senkinek egy plusz stressz.

2017. szept. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazabol o politikus vagy az szeretne lenni vagy hasonlo.

Innentol nem irrelevans a nemi identitasa?

2017. szept. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor elmondom újra. A cikk úgy fogalmazott hogy a tárgyalása után erre az oldalra rohant. Tehát burkoltan homizták le. Ő pedig a saját fegyverüket sütötte el ellenük azt tagadta le amit a cikk ír. Az nem az ő oldala volt. Burkoltan tagadta le a cikk üzenetét, hogy ő homoszexuális, tartva ezzel, hogy egyébként jogában lenne annak lenni. És így született meg az ítélet. Szar ügy.


Egyénként csak csípőből:

Arcképpel való visszaélés, sértegetés , ragalmazás , lejáratás. Van miről beszélni az origo körül hiába terelik egyesek arra a témát, hogy Gulyás milyen nemi identitású.


És ha már valaki kérdezte: amiket felsoroltak személyiség jogi sérelmek igen. Büntetőjog.

Az volt a Vona esetében is.

2017. szept. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Az,hogy nem tagadja valaki nem jelenti azt,hogy egy újságírónak joga van ezzel érvelni ellene."


ezt nem vitattam. Miért írtad ezt? Én a Gulyás viselkedését nem értem, akkor, ha nem homo. Az újságíró viselkedéséről nem írtam.

2017. szept. 18. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!