Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lázár miért nem akar kormányta...

Lázár miért nem akar kormánytag lenni?

Figyelt kérdés
Orbán tart tőle?

2017. szept. 23. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Lázár kormánytag.
2017. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Leváltották hogy nem kormánytag már? Nem is hallottam
2017. szept. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Több oka lehet.

Vitája van Orbánnal.

Eleget lopott már, képviselőként kényelmesebb lesz neki.

Olyan valami, amit nem akar bevallani.

2017. szept. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Kormányinfón elmondta. De gratulálok a ballibsiknek, akik most is keverik :D
2017. szept. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Andizsuzsi ***** válasza:
Megúnta az ingázást.
2017. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%
Gondolom elég durva meló volt az övé. Szerintem az ilyen kaliberű politikus, napi 10-13 órákat simán melózik, ha pörgős időszak van. Ez meg nem túl családbarát. Ráadásul sejtheti, hogy nem túl hosszú időn belül csökkenhet a támogatottságuk annyira, hogy a kényes ügyleteket jobb időben lezárni. Hagy időt elvarrni a szálakat, a miniszterelnökséget meg vezesse más... teljesen meg tudom érteni.
2017. szept. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Menekül a patkány a süllyedő hajóról.
2017. szept. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Valoszínűleg egyikünk sem tudhatja a választ. Mindenesetre én azt tudom inkább elképzelni, hogy Orbánnak idővel konkurensévé válhatna a párton belül. Az egyetlen értelmes kiállású arc a Fideszben, függetlenül attól, hogy egy igazi alattomos féreg. Emlékszem, amikor a nagyim a nyugdíjas lakóparkban élt H.vásárhelyen, a választások előtt odajárt nekik nyalizni, megfagyiztatta az öregeket, szédítette őket rendszeresen, meg ígergetett fűt-fát. Miután megválasztották polginak, soha többé nem ment. Klasszikus tenyérbemászó arc, erkölcsi nulla. Mint párttársai.
2017. szept. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem már rég elfelejtve akar lenni, amikor bedől ez az egész kóceráj.

Tud valamit ez a János.

2017. szept. 24. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lázárról nem hallottam ezt, csak Mészarosról. Ő nem akar a továbbiakban közszereplő lenni, nem akar sajtónyilatkozatokon részt venni. A Polt így is elsikáljaaz összes ügyét, szóval nem kell neki mentelmi jog, aztán meg úgyis elévül, illetve sokszor nem is lehet vádat emelni egy ember ellen ugyanabban az ügyben, ha jól tévedek, szóval aki most ezt megteszi, csak szívességet tesz neki.
2017. szept. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!