Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz Magyarországgal hogy...

Mi lesz Magyarországgal hogy ha 2018-ban a fidesz fog győzni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 24. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Meg fogod tudni jövőre. :-)
2017. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%

baloldalinak lenni bizonyára rossz lesz, de legalább jó sokat lehet majd szenvedni

minden rosszban van valami jó :)


én, mind dolgozó, tisztességesen adózó állampolgár remélem tovább csökkentik az SZJA-t, és növelik a családok támogatását, és nem engednek a baloldali marhaságokat lenyomni, bármennyire is zsarolnak érzelmileg

2017. szept. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

a./ Fidesz nyer = lassú rothadás

b./ nem a Fidesz nyer = gyors rothadás

2017. szept. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

"baloldalinak lenni bizonyára rossz lesz, de legalább jó sokat lehet majd szenvedni"


magyarnak lenni rosszabb lesz sokkal mint balosnak, meg én épp azt veszem észre, hogy fideszesék imádnak szenvedni ők szavazzák meg a kedvenc népnyúzóikat újra meg újra, hogy utána bizonyíthassátok mennyire inkompetensek is a fideszék.

2017. szept. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%

Az elmúlt 7 évben a 10 jövedelmi tized közül 9-nek inflációt meghaladóan nőtt a jövedelme. (igen kitaláltad a legszegényebb 1 millió él kevesebből, illetve a leggazdagabb 1 milliónak nőtt a legjobban)

Szerintem kb. ez várható továbbra is, mert tipikuson közép és felső középosztálytól felfele kedveznek az embereknek.

Nyugdíjak reálértéken nőttek 10%-ot, velük se akarnak majd kitolni, mert elég nagy szavazóbázis.


Összességében szerintem kb. minden olyan lesz mint most, szépen megfontoltan de haladunk előre.

2017. szept. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
#2 Én meg remélem hogy tovább növelik az áfát, és hogy pár év múlva már nem csak Szlovákiában, hanem Romániában is többet keresnek az emberek...
2017. szept. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%

"ők szavazzák meg a kedvenc népnyúzóikat újra meg újra, "


nézd meg ezt : https://www.youtube.com/watch?v=BRHMG4dVL7c


tényleg van az a vastagbőr, hogy te azt mondod ebből bármi is megvalósult, és micsoda jó idők voltak a fideszhez képest? hát te nem vagy normális...

2017. szept. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Teljesen lényegtelen, hogy a Fidesz győz-e jövőre vagy nem, mert Magyarország vége úgy is ugyanolyan retek lesz.
2017. szept. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13%

Mi lesz továbbra is támogatják a családokat. Munkahelyeket létesítenek annak ellenére hogy történelmi csúcson van a munkaerőhiány.

Megvédik magyarországot a szemétláda Brüsszeltől, és újrapróbálják alapozni a keresztény Európát amit én személy szerint támogatok


A baloldal egytől egyig hazaáruló. Nincs kivétel.Akik le akarják bontani a kerítést akik nem akarják a magyarokat megvédeni, akik letagadják a külhoni magyarságot és akik magyarország megbüntetését kérik azok mind HAZAÁRULÓK.

A jobbikk se kellene főleg nem vonával. A nagyító alatt sem látható pártokról nem nyilatkoznék, mert ők max csak bekerülnak a parlamentbe.

2017. szept. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem a vallás határoz meg egy földrészt. A Fidesz az egyházat használja a buta emberek befolyásolására.
2017. szept. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!