Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel felelősségteljes választ...

Mivel felelősségteljes választ akarok adni a kormánynak, ezért a konzultációs kérdések hivatkozásait is megnéztem. Szerintetek is vannak ellentmondások?

Figyelt kérdés

Itt van például ez:

3. A Soros-terv része, hogy a nyugat-európai országokban összegyűlt bevándorlókat Brüsszel kötelezően ossza szét, különös tekintettel a kelet-európai országokra. Ebben Magyarországnak is részt kellene vennie.

A magyarázatban pedig ez:

...2016-ban az Európai Bizottság már arra tett javaslatot, hogy korlátlan számban lehessen szétosztani a bevándorlókat. (IP/16/1620.)...


Elolvastam az IP/16/1620-at ( [link] de abban ilyet nem találtam, viszont ezt igen: "Ha egy ország ... aránytalan mértékben ... kap menedékjog iránti kérelmeket, az adott országban a további új kérelmezőket ... áthelyezik az EU más országaiba, amíg a kérelmek száma nem esik az említett szint alá. Az egyes tagállamoknak arra is lehetőségük lesz, hogy átmenetileg felfüggesszék az áthelyezésben való részvételüket."

Ez nekem nem tűnik bevándorlók korlátlan számú szétosztásnak! Vagy én mást olvastam, mint a konzultációt összeállító?



2017. szept. 29. 00:07
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Mert ez csak a Fidesz által kitalált agymosás. Ez az egész kötelező dolog egy bullshit. Nem rakhatnak be egy országba se csak úgy full idegen embereket az ott lakók beleegyezése nélkül.. Akármennyire is veri Brüsszel a nyálát. Ne csak a királyi tv-t meg a szétkúrt Origo-t olvasd. 21. század van. Tájékozódj több forrásból különben bármelyik párt csak kihasznál. Jogi dolgokkal is érdemes tisztában lenni.
2017. szept. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

ha Magyarországon van aránytalanul sok kérelem akkor innen viszik el, de ha máshol akkor mi is kapunk megfelelő számú menedékkérőt.(pl. mi mérteinkhez mérten az 1%-át kéne kapjuk és ha ez a határozat működne akkor bárhol is jönnének be mi tuti megkapnánk az 1%-át)

Miért látsz bárhol is utalást, hogy hol van az aránytalanul sok felső határa? Annyit osztanak így el amennyi jön.

2017. szept. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%

#1 "Nem rakhatnak be egy országba se csak úgy full idegen embereket az ott lakók beleegyezése nélkül."


Fog maga még egy nagyot csodálkozni !


Utána néztél annak, hogy milyen Eu-s bírósági határozat született pár napja au otszág ellen?

2017. szept. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Mér akarsz felelősségteljes választ adni a kormánynak?
2017. szept. 29. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

5-ös nem jól mondod!

Hiába rakják ide, amikor elengedik a nyakát, úgy eliszkol innét, hogy még köszönni sem érkezik, sem ő, sem mi!


Nem vagyunk bevándorló párti, van nekünk bajunk anélkül is éppen elég. De lássuk be, nem vagyunk mi annyira jók, hogy ide bárki is szívesen jönne. Ezért nem igazán értem, miért is parázunk annyira tőlük. Nem kell bezárni őket semmilyen barakkba, stb. stb. Kapnak egy ágyat, vacsorát, és felejtsük nyitva éjszakára a kaput! Reggelre már hűlt helyük lesz! Úgy húznak el innét mint a vadlibák. :)))

2017. szept. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Alain Delon ***** válasza:
100%
Ennek a "konzultációnak" épp az a lényege, hogy nem lehet felelősségteljes válasz adni, csak bólogatni a h_lyegégükre.
2017. szept. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
94%
Előszöris: értelmes ember nem foglalkozik a kérdőívvel, simán csak iktatja. Fideszesnek meg nem kell utánanéznie, hiszen kedvenc médiáiból már úgyis tudja, hogy Soros rossz, a migránsok mégrosszabbak, az EU kapja be. Ezzel a "tudással" pedig teljesen egyértelműen ki lehet majd tölteni a kérdőívet az elvárásoknak megfelelően.
2017. szept. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem sokkal hasznosabb konzultáció lenne ha olyan kérdésekkel lenne tele ha már az Únióról van szó hogy. Kell-e euró vagy közös adózási rendszer, az utóbbit még 2012 ben megvétózta Mo és Nagy Britannia de újra elő lett hozva a téma na meg az hogy 2020 ig bekéne vezetni az eurót mert az EUs támogatások a tervezet szerint csak az eurozónához tartozóknak fog járni .


Inkább erről szólhatna a konzultáció mert ezek az intézkedések valóban nagyban csökkentik az ország szuveneritását, ez a Soros stb. téma már túlvan tárgyalva, még a hülye is tudja ha valóban kiakarna cseszni az országgal akkor bedöntené a forintot úgy mint Nagy Britanniában

2017. szept. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A kormány csak akkor szereti a bevándorlókat, ha fizetnek a letelepedési kötvényért és az összes a kitalálók zsebébe csurog, a visszafizetést meg majd a választópolgárok fizetik. Ez az egész konzultáció olyan, mintha a hangjavesztett operaénekesnek a nézők kiabálnák fel a színpadra, hogy milyen hangok következnek az áriában..
2017. szept. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Hiába rakják ide, amikor elengedik a nyakát, úgy eliszkol innét, hogy még köszönni sem érkezik, sem ő, sem mi!"


Ez gy igaz, csak egy a bökkenő: hivatalosan itt kap menedékjogot, tehát hosszabb távon csak a menedékjogó országban tartózkodhat. Elhúzhat innen, mert nem korlátozhatják a szabad mozgását, DE ha bizonyítottan "letelepszik" egy másik országban, és az ottani hatóságok látókörébe kerül, akkor visszatoloncolják ide.


De ez még nem minden, támogatásokra is csak a menedékadó országban jogosult, tehát ha elhúz innen, akkor bukja a támogatásokat is, a németek nem fognak egy illegálisan ott tartózkodó "menekültnek" támogatást adni, ha nem ők a menedékadó ország.


És mint a "kolléga" is említette nem sokkal előttem, ez egy felülről nyitott rendszer, senki sem korlátozta, hogy max mennyi menekült érkezhet, amit szét kell osztani, de ha ez a rendszer beindul és ezek az emberek meglátják a lehetőséget benne, akkor hidd el, hogy akár többen is érkezhetnek idővel, mint Európa népessége.

2019. jún. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!