Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most őszintén, mi értelme van...

Most őszintén, mi értelme van a megyéket átnevezni, miért gondolt egyet a kormány és Csongrád megyét át akarják nevezni "Csongrád-Csanád megyére", de őszintén, van ennek értelme?

Figyelt kérdés

2017. okt. 1. 21:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Eddig írtál drogozásról, ivászatról, szarásról, és mindez kivetítve a gaz libsikre, sajnos 67% nem okozol csalódást, még hátravan a hazudozás meg az, amikor elküldesz az anyámba, hogy dögöljek meg. Mert ezeket még nem lőtted el a "magyar nemzeti" fegyvertárból, pedig ezeket is szeretitek, ha valaki nem azután a kolomp után megy mint ti.

Örök igazság, hogy Magyarországon ha gondolkodni mersz, akkor már liberális vagy. Amúgy szerintem a jobberek meg ne legyenek olyan büszkék történelmi ismereteikre, csak az a kóser történelmi tény nekik, ami bejön, ami nem az már felejthető és felejtendő dolog, és néha még azt se tudják, amiért elvileg rajonganak, emlékszem mikor az egyik mélymagyar Horthy-imádó alkalmat úgy hirdettek meg, hogy emlékezzünk a kormányzó 1921-es!!!! megválasztására. Nekem már nyolcadikban úgy tanították, hogy egy évvel korábban választották meg Horthyt, és később is így találkoztam vele mindenütt, dehát a történelmet ismerő és hagyományt tisztelő jobberekkel én nem állok le vitatkozni. Aztán kapcsoltak persze ők is és idővel eltűntek a reklámok.

2017. okt. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Már megint ugyan azok a megmagyarázhatatlan szavak a lybherált "fegyvertárból"...nemzetieskedés, mélymagyar, magyar nemzeti (idézőjelben)...meg sem kérdezem, hogy ezek mit jelentenek, mert nem kapnék választ, csak valami mellébeszélést.

Arról meg nem tehetek, hogy ahány libsit láttam, azok éppen tudatfluktáltak. Ha nem éppen valami szerecskétől, akkor egymástól. Nem küldök én el senkit az anyjába, sőt, azt sem kívánom, hogy dögöljön meg, mert nem értünk egyet. Nem vagyok én mélytoleráns. A történelemről pedig nekem ne tarts kiselőadást, mert ilyen szakon végeztem.

Egyébként miért zavar téged ha valaki járatos a néprajzban, hagyományokban, és történelemben? Ha már itt tartunk, velem konkrétan mi bajod van? Az a probléma, hogy kitaláltál rám bizonyos kliséket, amiket szerinted le kellett volna írnom, és nem jött be? Ezért vagy megsértve?

2017. okt. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

A magyarkodó, a mélymagyar, a turbómagyar stb. egymás szinonímái azért írtam őket így, hogy ne legyek teli szóismétléssel. A jelentésüket, pedig a korábbi válaszaimban már leírtam, lényegében véve olyanok, akik még akkor is azt mantrázzák, hogy mennyire magyarok, ha csak lemennek venni egy kiló citromot, és tudod mit felőlem még ez is rendben volna, ha ő attól boldog, hogy felvesz egy Justice for Hungary föliratú pólót, hát vegyen, csak ne hirdesse már, hogy ő az igazmagyar a többiek meg nem. Meg ez az állandó ellenségkeresés, aminek mindig a fékevesztett libsizés a vége, gondolom te írtad a 11. választ, nos abban benne van minden, ami baj van a magyarkodók szalmambáb érvelésével. Higy a libsi a drogliberálna, meg a bűmözőt védi, meg ilyet hülyeség, hogy a népesség arányainak megváltoztatása, mi a fene...

Ugyanazok az unalomig ismert toposzok, egyébként nem okoztál csalódást, csak leírtam, hogy mi szokott következni, mert általában magyarkodóéknál ez így megy, aki nincs velünk az nem magyar, ha mást gondolsz, mint a mélymagyar, akkor "Milyen magyar vagy te?" stb. Aztán meg ha még le is állsz vitatkozni velük, akkor meg már küldenek el francba, jobb esetben, rosszabb esetben dögölj, meg, rohadj el, meg kiirtalak a családoddal együtt és hasonló színvonalú kedveskedés.

De a "gaz libbantak" az intolerásak, persze...

Meg nem értem miért ilyen fix ideád ez a hagyományőrzés dolog, eddig még rajtad kívül itt senki se hozta szóba, ha valaki attól boldog, hogy azt csinálja, felőlem csinálja, csak ne hirdesse, hogy ő aztán jobb magyar mint én, mert abszolút nem lesz az attól, hogy mondjuk évente kétszer beöltözik 48-as huszárnak.

Mindazonáltal nekem se kedvem se időm itt ezt a szócséplést folytatni.

Ui. Részvétem, hogy történelmet végeztél, el tudom képzelni a "munkalehetőségeket" bölcsész diplomával.

2017. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Most őszintén, te hol találkozol az ilyen "magyarkodókkal"? Mert megfordultam már rengeteg helyen az országban, nagyon nagy az ismerettségi köröm, de még témaként sem jött fel sehol, hogy ki mekkora magyar. Sőt, az általatok démonizált történelem szakon sem. Hol lehet ilyenekbe botlani? Ha arra félmarék tini korú skinheadre gondolsz, akkor gratulálok.

Viszont nem értelek. Állítólag bejöttek a rólam alkotott toposzaid. Nem zsidóztam, nem cigányoztam, nem írtam elő, hogy ki a magyar. Akkor mi is jött be? Szegény volt csoporttársamról vajon mi lehet a véleményed, mert ő meg római hadijátékokon vesz részt, mégsem hajtogatja, hogy ő egy római.

Az előrelépésemhez csak egy diploma kellett és nyelvvizsga, szakot nem kötöttek hozzá. Viszont én választottam a történelmet, mert munka mellett könnyebb volt elvégezni azt, ami egyben a hobbim is. De igazad van, tegyünk pontot a végére, ha már ennyire nem tudtál kiprovokálni semmit belőlem. Én nem akarlak megváltoztatni téged, sem az állítólagos magyarkodókat (akik létezése is kérdéses), te viszont nem fogsz tudni engem. Egál. Szervusz!

2017. okt. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!