Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan trianont okolják akiknek...

Sokan trianont okolják akiknek nem jött be az élet?

Figyelt kérdés

2017. okt. 10. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Trollszagot érzek...
2017. okt. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Mi köze a mostani életünknek Trianonhoz?
2017. okt. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2-es. Szerintem sincs köze. De mégis sokan úgy érzik gyakran.
2017. okt. 10. 18:42
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
én meg a dinók kipusztulását okolom
2017. okt. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Trianon az egyik legrosszabb dolog volt, ami az országgal megtörtént a történelem során. Ennek most is megvan a hatása és ezután is meglesz.

Mindazonáltal én még nem hallottam olyat, aki minden nap emiatt panaszkodna és aki Trianont okolná az egész élete alakulása miatt. Vannak akikre jobban kihat (pl. a határon túl élők), vannak akikre kevésbé, vannak akiket jobban megvisel, másoknak nem számít, vagy egyszerűen nem foglalkoznak vele. Szerintem az, hogy sokan emlékeznek rá nem baj, sőt ez egy olyan dolog amit nem lehet és nem is kell elfelejteni. Viszont a mindennapi életüket nem ez határozza meg az embereknek.

2017. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
trianon nélkül közelebb állnánk nyugat európához, persze ez nem befolyásolja az egyes emberek életútját
2017. okt. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Igen, a sok náci Trianont, a zsidókat, a cigányokat, a muszlimokat, a libsiket, a komcsikat okolják kudarcaikért. pedig ők makulátlanok, és Trianon is igazságos volt, a demokrata Dániel Péter is ezt vallja.
2017. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én az miatt okolom, hogy te egy hülye lettél. :P
2017. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Trianon nélkül az ország nagy valószínűséggel jobb helyzetben lenne, magasabb lehetne az életszínvonal is...

Azok, akik a létminimum határán tengődnek, joggal érezhetik, hogy nekik valamivel jobb életük lehetne egy gazdagabb országban...

2017. okt. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a kérdezőt okolom hogy most nem alszom... De egyébként ha csak abba bele gondolsz hogy nagyobb területt több ember valószinüleg több munka hely és azért a királyság területén bárki meg találhatná a kedvenc területét a kárpátoknál akár a forró tengerpartnál vagy a hűs magas tátrán. Én nem mondom hogy trianon miatt van minden, a szlovákok kiváltak a csehekből full új ország és már mikor le előztek a gazdaságban. A vezetőktől függ szerintem a legjobban, meg persze hogy hogy tanulsz
2017. okt. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!