Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ilyen múlttal van esélyem...

Ilyen múlttal van esélyem politikai karrierre?

Figyelt kérdés
1981-1994 között hatósági besúgó voltam. Többnyire a vagyoni helyzetről kellett jelentéseket készítenem a környező ismerősökről, rokonoktól, szomszédokról. Jó fizetést kaptam, és adót se kellett fizetnem. A gyerekeimet is előre sorolták az egyetemen. Szerettem volna a titkosszolgálatnál is elhelyezkedni, de oda nem vettek fel. Nem volt meg a kellő képesítésem. korábban voltak zűrös ügyeim, voltam előzetesben is. Ekkor figyelt fel rám a hatóság és operatív fogda ügynöknek képeztek ki. Több száz elítéltről jelentettem, volt akit miattam ítéltek életfogytiglanra. Ilyen szakmai múlttal tudnék politikai karrierbe kezdeni? Országyűlési képviselő szeretnék lenni. Az, hogy melyik pártban indulnék, még nem tudom. Talán először függetlenként.

2017. okt. 13. 13:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a fideszben jó helyed lenne!
2017. okt. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Kispályás vagy hozzájuk, Fidesznél az a belépő ha 50 milliót loptál, úgy hogy nem jött rá a hatóság.
2017. okt. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Én az MSZP-t javasolnám neked.
2017. okt. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit fura ez a 'beismerés'. Hatósági besúgás nem tűnt el a rendszerváltással?

Egyébként először úgy olvastam, 1981-84 között volt besúgó :D

2017. okt. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

HA igaz, amit leírtál, akkor van esélyed!

HA igaz, amit leírtál, elég kezdetleges és puha a gerinced.

Ha a most meglévő elcsökevényesedett gerinced még egy kicsit vissza tudod fejleszteni, kiváló politikus lesz belőled.

2017. okt. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kamu troll.
2017. okt. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

 

"Az, hogy melyik pártban indulnék, még nem tudom."


Attól függ, miért akarsz politikus lenni, ezt ugyanis nem említetted. Jóvá akarod tenni azt, amit a múltban elkövettél vagy csak az érdekel, hol ölelnek a keblükre azzal a "bizonyítvánnyal", amid van?


"Ilyen szakmai múlttal tudnék politikai karrierbe kezdeni?"


Kicsit kifordul a belem attól, hogy azt, amit csináltál, szakmai múltnak nevezed, bár kétségtelen, ezt is meg kell tanulni.

2017. okt. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az én szomszédaim is ilyenek voltak.

De ők a saját szórakoztatásukra csinálták.

Ja és főleg hazudoztak annak alapján amit láttak.


Szerintem szégyelld magad!


Amúgy az ilyenekből lesznek a politikusok sajnos...

2017. okt. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

Ez 110% troll kérdés, de nekem tetszik. :)

De ha jobban belegondolok, nem is olyan hülyeség. Az mszp pufajkás és 3/2-es miniszterelnököt is adott az országnak, ahhoz képest a te pályafutásod tiszteletre méltó.

2017. okt. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a nagyobb pártokhoz ez még édeskevés, egy kisebbnél lehet, hogy még elég.
2017. okt. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!