Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ért már véget barátsagod...

Ért már véget barátsagod esetleg párkapcsolatod politikai nézetkülönbség miatt?

Figyelt kérdés

2017. okt. 7. 07:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ha látom hogy a másik párbeszédre alkalmatlan, csak löki a közhelyes dumát, akkor nem eröltetem többet a témát.
2017. okt. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolatokban nem volt soha téma a politika eddig. Haverokkal inkább. De barátság nem ment emiatt tönkre, mert akivel ennyire nem voltunk egy hullámhosszon nem is lettünk barátok.
2017. okt. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Régen a fideszesekkel nem tudtam kijönni, mert annyira agresszívek és tiszteletlenek voltak az ellenvéleménnyel szemben, ha megmondtam hogy én az MSZP-re szavaztam akkor volt pofájuk szégyennek nevezni, meg ilyenek. Az összes többi pártállásúval ilyen problémám sosem volt, a mai napig sincs. Annyi változott, hogy a fideszeseket pedig ma már bevallom, én nem vagyok hajlandó az elmúlt hét év után emberszámba venni. Megvetem, lenézem, semmiféle felszínes kapcsolatra sem lennék hajlandó egy ilyennel.
2017. okt. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok előző.
2017. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Aki a politikát érzelemként éli meg, nem is tehet mást. Ez jellemzően a fideszesekkel következett be az ottani propaganda hatására. Egy fideszes nem képes leképzelni barátságot nem fideszessel. Családot is láttam már szétesni emiatt. Olyant is látok, hogy szét ugyan nem mentek, mert mindkettő ellehetetlenült volna anyagilag, viszont így bomlasztja agyukat a néma és tehetetlen gyűlölet. Mindkettő sok évvel fog hamarabb meghalni, gyerekeik inkább lemenekültek.
2017. okt. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!