Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki várja Orbán október 23. -i...

Ki várja Orbán október 23. -i beszédét, amit a Terror Háza előtt fog tartani, és szerintetek méltó megemlékezés lesz a forradalomról, vagy újabb migránsozás, sorosozás lesz a fő téma?

Figyelt kérdés

2017. okt. 13. 20:23
 21/99 A kérdező kommentje:
2017. okt. 15. 23:46
 22/99 A kérdező kommentje:

Ezt a kommentem jelentette valaki, nem tudom, mi jogon kellett jelenteni, amikor rávilágítottam Orbánék aljasságára!

Valaki töröltette a linket, amit most az előbb illesztettem be újból!

Valakinek nagyon fáj az igazság!

2017. okt. 15. 23:49
 23/99 anonim ***** válasza:
31%
És miért baj az, hogy óvodákat meg iskolákat akar Erdélyben? Mond meg nekem mi ezzel a baj. A kereszténység zavar, vagy Erdély zavar, vagy a gyerekek zavarnak?
2017. okt. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/99 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó! Csupán annyi, hogy a mi pénzünket b...ssza el rá. Ennyi a probléma.
2017. okt. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/99 anonim ***** válasza:
27%
Inkább erre szórják el, mint a migránsok integrálására.
2017. okt. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/99 anonim ***** válasza:
62%
Nekem annyi vele a gondom, hogy mindezt szavazatvásárlásra használja.....
2017. okt. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/99 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem meg inkább itthon szórja el! Lenne hova! Úgy csinál, mintha olyan nagyon rendben lenne itthon minden.
2017. okt. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/99 anonim ***** válasza:
68%

"És miért baj az, hogy óvodákat meg iskolákat akar Erdélyben? Mond meg nekem mi ezzel a baj. A kereszténység zavar, vagy Erdély zavar, vagy a gyerekek zavarnak?"


Semmi baj nincs vele DE! majd ha a mi kifizetett adónkból NEKÜNK van ovoda-iskola akkor próbálkozzon ott de itt összedőlnek az iskolák az ovik fele meg minősíthetetlen.


Kereszténység? őőőő lehet eltévedtem de állami pénzről volt szó, mi köze ehhez az egyháznak? Persze azt leszámítva hogy a viktátor szeretné a középkort minden téren visszahozni, életszínvonalba már sikerült.


Erdély? mennyit is adóznak ide az Erdélyi Magyarok ? jah hogy nincsenek is tisztába vele hogy a jövedelem 49% a adó errefelé?


Gyerekek? Milyen gyerekek? akik bevásárlókocsiba alszanak rácsos ágy helyett a még meglévő kórházba? Esetleg az amelyik túl se éli az egészségügy hiányát?

Vagy ezekre a gyerekekre gondolsz ?

https://www.youtube.com/watch?v=ASMAug1Qo70


Lehet nyáladzani és "nagymagyarnak" lenni de ne a fészer nyikorgó ajtaján aggódjunk mikor összedől és ég a ház, ne a gyújtogatót védd már hanem azt aki oltaná a tüzet míg nem égett porig a hazánk.

2017. okt. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/99 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon ma nem tudok olyan politikusról, aki méltó lenne az 56-os áldozatok méltatására!

Az önjelölt harsonákra meg nem vagyok kíváncsi.

2017. okt. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/99 anonim ***** válasza:
68%

Igen, mielőtt Erdélyben, meg Vietnamban (!) építenénk kórházat, legyen az itthoni ellátás rendben, az itthoni adófizetők pénzén!


A nagyim kórházban van. NAgyapám Júniusban halt meg kórházban, kórházi fertőzés miatt. Csak egy kis problémával ment be. Nem jött haza. Kosz van és káosz szinte mindenütt. Gyógyszert nem adnak, fel kell íratni a háziorvossal. Nincs vécépapír, helyette van pisisszag. Penetráns szagok mindenfelé..... Bejáratjuk a saját pénzen fizetett ápolót hogy a nagyi el legyen látva. Tudjátok mi van? napi 1000 Ft-ot kell fizetNÜNK (!) azért hogy a saját pénzünkön odamehessen az ápolón és ezzel levegyük a gondot a kórházról....!! Döbbenet.


De azért persze, szónokoljon csak Viktor atyánk hogy így magyarok meg úgy Brüsszel, meg egy a haza meg minden.


Csak közben szétrohad az ország. Ami nem rohad, az meg mind EU pénzből van.

2017. okt. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!