Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki várja Orbán október 23. -i...

Ki várja Orbán október 23. -i beszédét, amit a Terror Háza előtt fog tartani, és szerintetek méltó megemlékezés lesz a forradalomról, vagy újabb migránsozás, sorosozás lesz a fő téma?

Figyelt kérdés

2017. okt. 13. 20:23
 51/99 anonim ***** válasza:
62%
49: Orbánról? Én ilyen süketelést legutóbb N. Ceausescuról olvastam... Össze is hánytam magam.
2017. okt. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/99 anonim ***** válasza:
66%
Vigyázatok a szátokra mert sírni fogtok mikor valójában kiteljesedik a miniszter ellnökúr jó szándékai.
2017. okt. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/99 anonim ***** válasza:
75%
Én már most is sírok. A röhögéstől. Olvasva ezt a tömény seggnyaló baromságodat.
2017. okt. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/99 anonim ***** válasza:
66%
Na ez remek beszéd volt, hasonlót vártam a miniszter ellnökúrtól, csak ez jobb is lett hajrá Magyarország hajrá FIDESZ
2017. okt. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/99 anonim ***** válasza:
75%

Remek beszéd volt. Szerepelt benne az összes néphülyítő demagóg baromság, amivel nonstop eteti a birkáit.

Ezt jobb helyeken nem ünnepi beszédnek hívják, hanem fidesz nagygyűlésnek, vagy kampányrendezvénynek. Undorító...

2017. okt. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/99 anonim ***** válasza:
66%

Én jó embernek láttom biztos lop egy picit de hát ki nem azt csinálná az ő helyében???

Régen is loptak az egyszerű munkások is és soknak abból lett a vagyona ezzel megkárosítva a rendszert és a jövőt én Orbábtól nem sajnálom sőt amit idáig lopot annál adjon neki a jó Isten 100x annyit mert nagyon sokat tesz az országért és az emberek jólétéért.

2017. okt. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/99 anonim ***** válasza:
62%

Egy miniszterelnök ne lopjon!

Ha kleptomániás, akkor takaradjon a büdös francba! Tolvajból van elég nélküle is!

A "beszéde": ezzel az erővel felolvashatta volna a Kommunista Kiáltványt, vagy részleteket a Micimackóból...

Homo idiotus

2017. okt. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/99 anonim ***** válasza:
66%

Az egyszerű munkások többet loptak mint Orbán valaha is. Egy ember egy élet alatt elopot 50 milliot hanem többet!

És nem csak egy ember lopot de nem is 100 jóval több.

Ezektől az emberektől kénne számon kérni vagy a vagyonukat elkobozni.

Orbán Viktortól ne sajnáljátok itt ott leveszi a kicsi hasznát és ennyi.

Ha olyan ember ülne ott aki a régi időkbe össze lopta magát pedig egyszerű ember volt és még abból a pozícióbol is össze lopot vagy 50 milliot akor az Orbán székében micsinálna???

Képmutatók vagytok mert már nem tudtok lopni arra meg irígykedtek aki még tud.

2017. okt. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/99 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem Orbán is tartja a szintet a 2000 milliárdos lopással.
2017. okt. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/99 anonim ***** válasza:
100%
3000 az a 2, de ki számolja? És ez még csak a manyup pénz volt...
2017. okt. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!