Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy felvesznek inkább egy tanári végzettség nélküli embert, mint egy olyat akinek van végzettsége, de kormánykritikus?

Figyelt kérdés
[link]
2017. okt. 19. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt 8 év után azért ennél kicsivel több kell, hogy meglepődjek.
2017. okt. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Soros terv része. Üdv a balkáni szotyidiktatúrában
2017. okt. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Várom az ötven százalék alatti FIDESZ trollokat, hogy megindokolják, miért is van ez teljesen rendben.
2017. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Törvényellenes, diszkriminatív lépés.
2017. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Én mindig azon a véleményen voltam, hogy mindenki törődjön a saját dolgával ne ugasson a máséba. Én szerelgetem a gépeket, valaki tanítja a diákokat valaki meg politizál. Szépen mindenkinek meg van a saját dolga törődjön avval. Egyébként meg annyira nem csodálom tanárnak nem igazán lehet politizálni, mert kihat a tanítványaira a véleménye. (tanórán törvényileg is tilos).
2017. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
tipikus lúzer gondolkodás. Törődjön mindenki a maga dolgával,miközben az ország vezetői gennyesre lopják magukat.
2017. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Fontosabb a megbízható munkaerő, aki nem szúr hátba, mint a tanult, okoskodó, szarkavaró, aki mindenbe bele akar kotnyeleskedni, és az első adandó alkalommal hátba szúr.
2017. okt. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem úgy volt,hogy az iskolában nem politizálunk?


Ezek már a diktatúra jelei.

Ha nem vagy kormányhívő,akkor nem kapsz állami állást.

2017. okt. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
kamu.
2017. okt. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha Klikkes az iskola, akkor sokra nem mennek a végzettség nélkülivel, mert az e-naplóba se írhat majd. Ismerősöm s ilyen cipőben jár, alapítványi iskolában tanít angolt, de nincs pedagógus végzettsége (meg ahogy a fél iskolának se) emiatt most a Klikesek rájuk száltak és egy csomó mindent már nem csinálhatnak hivatalosan.
2017. okt. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!