Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan ma az a szomorú...

Komolyan ma az a szomorú magyar valóság, hogy Orbán Viktorékon kivül senki sem akarja az országot kormányozni?

Figyelt kérdés
Minden jel arra utal, hogy az "ellenzék" meg van elégedve a kényelmes ellenzéki szereppel, a pénzt ugyanúgy megkapják igy is. Ma az egyetlen kormányozni akaró erő a Fidesz és kész? Akkor mit csináljon az, aki magyar, ugyanakkor nem akar a Fidesz rendszerben élni? Az ellenzéki szimpatizánsok cserben vannak hagyva, senki sem képviseli őket igazán?...

2017. okt. 23. 19:25
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
0%

Ha magamból indulok ki ha nem, az azon nem fog változtatni hogy ott bárki lesz is többet fog lopni mint Orbán öltöztesék fel azt akár hogy is mint pl: fidesz után rendet teszünk

De felesleges is eről beszélni mert hála a jó istenek a Fidesz ismét nyerni fog

2017. okt. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
100%
Oké, ezt se érette meg...🙂
2017. okt. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
100%

Azt se látod nyomorodban, hogy mennyire ki vagy használva. Szros napi 5000?!? Kb havi 100 ezer. Erre még ujjongsz is hozzá. Ezen már nekem támad sírhatnékom...

De pont ez a baj az országgal, hogy nem is ismer mást, nem is mer megismerni mást, így megragad ezen a szinten. Pedig lenne potenciál, ha rendesen lenne irányítva.

2017. okt. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
0%
Nem, én kapok 170 ezret az asszony 130 ezret, de keményen dolhozunk nekünk elég 150 ezret félre tudunk tenni szóval ilyen jó még nem volt soha csak is azóta amióta Orbán kézbe vette az országot áldja meg az isten egézségel erővel kitartásal őt és a családját nagyszerű ember éljen és vezesen 100 évig
2017. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:

Az LMP, Momentum pont az, amelyik nem akar kormányozni az ellenzék részéről. Ők is tudják, hogy összefogás, választási együttműködés nélkül a Fidesz által megváltoztatott választási rendszerben őket leváltani nem lehet. Lehet szűzlányként viselkedni, álszenteskedni is, de a politikában ez nem annyira válik be. 20 év múlva ki a fene fog arra emlékezni, hogy Gyurcsány, vagy mittoménki ott ücsörgött-e a tizedik sorban gombnyomogatónak, vagy sem?! Senki. Csak arra fognak emlékezni, hogy a Fidesz harmadszorra is megkapja a kétharmadot, és hogy a maradékot is szétlopták, valamint kiléptették Magyarországot az EU-ból, miután az utolsó EU-s támogatást is megkapták, és lenyúlták.


De visszakérdezek: Te szeretnéd, hogy legyen egy kormányváltó ellenzéki párt, vagy együttműködés? Te mit teszel érte? Támogatod valamelyik pártot anyagilag vagy cselekvéssel? Szavazat a minimum, de a kis pártoknak nagyon szűkösek a forrásaik anyagi és humánerőforrás egyaránt, így egy nagy mamutpárttal szemben eleve hatalmas hátrányban vannak. Egyáltalán nem arról van szó, hogy akarnak-e vagy sem kormányozni, hanem arról, hogy van-e lehetőségük kampányolni.

Eleve hátrányban indulnak azért, mert a médiában a Fidesz van irreális túlsúlyban: Vidéken szinte csak fideszes média jut el, a (független és kiegyensúlyozott) RTL klub - ha megy akkor fizetős, Internete sincs a sok nyugdíjasnak, csak Kossuth rádió, vagy Mészáros rádió, az óriásplakátok is fidesz-közeliek szinte, az oszlopok Simicskásak még, bár azokat is - törvénytelenül - vissza akarták vonni. Milyen hirdetési, népszerűsítési lehetőségük marad a kampányban az ellenzéknek? Ha akarod, hogy legyen kormányváltás, nem csak másokra kell várnod, hogy majd lesz egy szuper ellenzéki párt, hanem be kell állni, és segíteni. Tagként, aktivistaként, támogatóként. Igen, ez személyes áldozattal, olykor lemondással jár, de ha kormányváltást szeretnél, annak ez az ára.

2017. okt. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
100%

"Orbán kézbe vette az országot áldja meg az isten egézségel"

Téged meg a helyesírás tudásával.

Szerintem meg áldja meg az Isten valami jó kis betegséggel, mondjuk úgy, hogy épp a Dél-Pesti Jahn Ferenc Kórházban kössön ki pár napra, egyből megtapasztalná, hogy milyen is a valódi egészségügy, hogy nem csak ellenzéki hangulatkelés a betegek és hozzátartozók élménybeszámolói.

Persze tudom, ez irreális, a Kedves Vezetőt másik kórházba vinnék, talán Ausztriába, ahol az idegeit is kezelik.

2017. okt. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
0%

Nincs baj a magyar korházakban.

Azt hogy őt máshova vinnék azzal sincs gond Magyarország első embere kicsitt csunya lenne ha ugyan oda vinnék ahova minket mivel ő nem közmunkás nem gyári munkás ő egy miniszter ellnök ezt kénne már megtanulni nem csak irigykedni

2017. okt. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes...a korábbiaknak jó volt a Honvéd kórház is...

Mellesleg persze,nincs baj a magyar kórházakkal. Egész addig, amíg be nem kell tenned oda a lábad.

De megható az elvakultságod. Esetleg lassan az ígért választ is dobhatod cimbora. Igencsak lapítasz vele.

2017. okt. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem meg áldja meg az Isten valami jó kis betegséggel, mondjuk úgy, hogy épp a Dél-Pesti Jahn Ferenc Kórházban kössön ki pár napra, egyből megtapasztalná, hogy milyen is a valódi egészségügy"

El kell keserítselek, de hírből se tudná meg. Kicsit off, de:

Pár éve műtöttek egy teljesen átlagos kórházban. Bekerült valami neves focicsapat vezetője (bár sose hallottam róla, de mindegy). Különösen nem is volt súlyos problémája. Nos... olyan szinten ki volt nyalva a sgge, hogy azt hittem ott hányom el magam. Külön a "legjobb" kórterem, ahol egyedül lehetett. Nem zavartatták, így a többi fekvőbeteget szétköltöztették az amúgy is zsúfolt osztályon. Valahogy mindig volt vele legalább 2 nővér és orvos, egyik különösen nyalta magát, főleg a kamerák előtt.

Ez még nem is akkora dolog, de aztán jött a sleppje... Egy csapat fiatal srác és azok haverjai, barátnői. Mondanom se kell, jobban voltak, mint én valaha, de biztos sok keresnivalójuk volt a sebészeten. Szintén elfoglaltak egy szobát, csakhogy az nem felelt meg nekik, mivel "nem volt jó a Wifi". Emlékszem még, hogy önkényesen kiköltöztették (ággyal együtt vitték, amiben feküdt), az amúgy nemrég műtött öreg hölgyet, csakhogy ők lehessenek a osztály elején, az áhított Wifi közelségében.

De legalább ahogy elengedték már ment is egy magánkórházba. És itt még csak nem is politikusról volt szó.

2017. okt. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
0%

Itt már nincs honvéd korház nincsenek németek nincsenek 56 nincsenek nácik.

2017 van!

Igen csak remek a miniszter ellnökúr,

Igen csak jó létt van főleg a múlthoz képpest

Ilyen jó nem volt még soha sem.

Én nem akartam volna egyik évben sem élni csak is a mostaniban.

Komunista rezsimekből meg már elege van az országnak ezt bizonyítja az elmúlt 8 év és az ezt követő 4 hanem 8 :)

Lehet vicces lehet sértő de a valóságnak megfelelő

2017. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!