Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan ma az a szomorú...

Komolyan ma az a szomorú magyar valóság, hogy Orbán Viktorékon kivül senki sem akarja az országot kormányozni?

Figyelt kérdés
Minden jel arra utal, hogy az "ellenzék" meg van elégedve a kényelmes ellenzéki szereppel, a pénzt ugyanúgy megkapják igy is. Ma az egyetlen kormányozni akaró erő a Fidesz és kész? Akkor mit csináljon az, aki magyar, ugyanakkor nem akar a Fidesz rendszerben élni? Az ellenzéki szimpatizánsok cserben vannak hagyva, senki sem képviseli őket igazán?...

2017. okt. 23. 19:25
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
47%

Biztos igazatok van én meg láttam olyat hogy sürgőségin egyetlen ismétlem egyetlen egy ember várakozot és nem értek rá vele foglalkozni mert nem hült meg elégé a kávé jókat nevetgéltek kb 6-an és nem volt idejük arra az egy embere kb 2 óra hosszáig mert ugye kikellet beszélni a hétvégén történteket.

De biztos ezért is Orbán a felelős, ezzek nem hogy több pénzt kellene adni de a mostanit is csökenteni.

2017. okt. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
47%

És több száz jól felszerelt korház sem ér semmit ha az ott dolgozók lusták BÉKE

De biztos Orbán tehet eről is, mindenről orbán tehet, most kicsit megfáztam de nem hiszem hogy azért mert hajnalban félmeztelenül járok ki cigizni ááá dehogy valmi jogszabályt megváltoztatva eről is Orbán tehet.

2017. okt. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
47%
Olyanok vagytok mint a papok akik Jézust kereszte feszíteték, de ez mégegyszer nem fog sikerülni most sokan kiállunk mellete és hozunk még egy embert magunkal.
2017. okt. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
100%

Az ott dolgozók nem lusták te agyhalott, hanem kimerültek!

Kimerültek, mert minden dolgozó három ember munkáját végzi el. Azon meg nem csodálkozom, hogy te nem láttál még várakozó embert a sürgősségin. Oda sem találnál.

2017. okt. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
47%

Hahaha ez így értelmetlen.

Leírtam de megróbálom mégeszer.

Egyetlen egy ember várakozot.

Kb 2 óra hosszát és NEM azért mert túlvoltak terhelve mivel mégegyszer leírom egy ember várakozot.

Én vittem be autóval szóval szemtanúja voltam.

És láttam hogy micsinálnak körbe ültek nevetgéltek néha egy ember elment kávéért, sós és édes süteményeket majszolgatak és közben hangosan nevetgéltek, sztorizgatak nem ugy nézet kia helyzet mint hogy ők túlvanak dolgoztatva.

De biztos Orbán tehet erről is te agyon iskolázot.

Csökentse csak nyugodtan a béreket egyes emberek nagyon elvanak szállva maguktól.

2017. okt. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
47%

De te tényként kezelted azt is hogy láttam 2 embert így, pedig azt írtam hogy nem 1 de nem is 2 embert láttam így.

Lehet elvakult vagyok kicsitt Orbánal, de te meg egy ló vagy akin ott a szem ellenző :)

2017. okt. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:

Tudod mi az értelmetlen, kisgyerek? Az a rengeteg ellentmondásos butaság, amit napról-napra összehordasz. Érdekes, hogy lathattad mi történik a sürgősségin ZÁRT AJTÓK MÖGÖTT? :)

Hagyjuk ezt a mesedélutánt...

2017. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
Örüljünk, hogy ő elvállalja ! :)
2017. okt. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
47%
Na ezért tart itt az ország mert a fidesz előtt sok ilyen ember volt itt mint ti, de lassan már kialszik a fényetek öregek, a fiataloké és a fideszé a jövő béke legyen a szívetekben és ne mindig a múltba merengjetek azt a kis maradék időt békében töltsétek
2017. okt. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
92%
A fideszbirkák túlynomó többségét a nyugdíjasok alkotják. Tehát megint mellélőttél.
2017. okt. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!