Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A középkorú kisiklott életű...

A középkorú kisiklott életű férfiak közül miért lesznek szélsőjobbosok sokat?

Figyelt kérdés
Nem provokációnak szánom a kérdést, de a környezetemben gyakran ebből a rétegből kerülnek ki a szélsőjőbbosok. Elhagyta az asszony, a gyerekei nem beszélnek vele, kirugták a munjahelyéről, rossz anyagiak, stb és emiatt kicsúszott az életük a rendes vágányról. Nem akarok általánosítani, mert tudom, hogy nem csak ilyenekből áll a szélsőjobb, de én ezt tapasztaltam leginkább. Mások hogyan látják ezt?

2017. okt. 24. 12:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
55%

az orbán az orbán az orbán

putyin putyin putyin

szar magyarok szar magyarok

rohadt keresztények rohadt keresztények


de azért ti panelproli suttyók nagyon elfogadók vagytok hány négyzetméteres a patkányfészek amiben püfögsz :p te féreg menny vissza a csatornába

2017. okt. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 szántóvető ***** válasza:
72%
ha ez igaz lenne kérdező akkor a szélsőjobb nyerné a választást.ehhez képest még a parlamenti küszöb közelében sincsenek,még összesítve sem.
2017. okt. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarsz általánosítani, de azért mégis megteszed. Hiába, máshogy nem tudod körülírni a problémát. Mint az a sok tufa migránsozó agyhalott, ugye? Ja, de a jobboldaliakkal kapcsolatban lehet, mert azok írástudatlan odvasfogú orkok, mind ugyanolyan az összes, mert ők nem elfogadóak, ellentétben a liberálisokkal.

Érdekes, mifelénk meg sokak szerint a hígagyú kocsmatöltelékek a balosok. Ez miért van? Nem általánosítani akartam, boccsika.

2017. okt. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

"az orbán az orbán az orbán

putyin putyin putyin

szar magyarok szar magyarok

rohadt keresztények rohadt keresztények"


Az a baj, a valódi kereszténység nagyon távol van attól, aminek ti gondoljátok és aminek magatokat tarjátok.

2017. okt. 24. 15:17
 15/22 anonim ***** válasza:
49%

Mert az ilyen embereknek boldogtalan életük van és ahogy leírtad az ilyen emberek nagy valószínűséggel szeretnek másokat hibáztatni, nekik tetszenek az olyan pártok, akik ugyanezt teszik.


Érdekes, akik boldogok, van jól működő párkapcsolatuk azok nem vevők a szélsőségre.

2017. okt. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
40%

Nagyon nem nehéz kikövetkeztetni. Ezek az emberek sikertelenek és egyrészt ezt akarják leplezni azzal, hogy nemzetiségüket felsőbbrendűnek kiáltják ki. Mondhatják, hogy oké elhagyott a nőm, oké alig keresek valamit, de legalább fehér vagyok, magyar vagyok, a másik meg nem az, ő egy alsóbbrendű lény. Plusz, a rossz keresethez hozzátartozik, hogy szabadidejükben nem nagyon tudják elfoglalni magukat, marad az internet, ami azért manapság mindenki számára elérhető. Mit csinál? Olvassa a híreket, összeesküvés elméleteket, nézi a youtube agymosó videóit, asztalra csap, hogy hát persze ezért vagyok ilyen szerencsétlen, a nőm elhagyott mert a feministák teletömték a fejét, a fizetésem kevés, mert a multi kizsákmányol, stb.


Viszont: amit írtam, az nem jelenti azt, hogy amúgy minden oké a világban, és nincsen valóságalapja a dolgoknak. Nem lehet tagadni, hogy a cigányokkal problémák vannak, hogy a nagy cégek sokszor nem becsülik meg a dolgozókat, stb. Szerintem azok se sokkal jobbak, akik kijelentik, hogy a fenti emberek mind hülyék, és nem foglalkoznak a problémáikkal, és pont ez a hozzáállás vezet ahhoz, hogy mindenféle szélsőséges pártok egyre erősebbek lesznek.

2017. okt. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
ausztriában nyert a jobboldal egy takarító 300 ezret keres egy szammunkás 500 ezret egy diplomás egymilliót
2017. okt. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

"Az a baj, a valódi kereszténység nagyon távol van attól, aminek ti gondoljátok és aminek magatokat tarjátok."

Ja persze, nincsenek kétségeink, hogy az ateista, materialista netán libsi tudja, hogy mi a "valódi kereszténység". Rendben. De miért kell gyűlölni és alázni, aki nem az ő elvárásainak felel meg? Nem kéne. Miért?

"Szeresd a bűnös embert" - mondja Dosztojevszkij sztarece a Karamazovban. Miért? mert csak a szeretet tudja megváltoztatni, az tudja leoldani róla a bűnt (tehát nem a bűnt kell szeretni, az embert, akkor is ha "rossz keresztény")

2017. okt. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
...
2017. okt. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Én szélsőbalos, már-már anarchistát ismerek ilyenből...

Tehát akkor felteszem a kérdést én is:

"A középkorú, kisiklott életű férfiak közül miért lesznek szélsőbalosok sokan?" Nem akarok általánosítani, de én ezt tapasztaltam.

2017. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!