Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szélsőjobbosok, hogy oldanátok...

Szélsőjobbosok, hogy oldanátok meg a liberális problémát?

Figyelt kérdés

Itt olyan sok a liberalizmust köpködő, 12 óra nemzeti nem fizetett munkát végző, gyereket verő és később a gyerek apát verő ember van.


Mivel fertőnek veszítek ezt, és most épp nem vagytok még részegek, ti, hogy szabadulnátok meg a liberális/érzelgős/meleg/gyenge/ emberektől.


Ez nem troll kérdés, olyat is olvastam már, hogy aki a sorkatonaságban azt élvezte a legjobban, hogy a gyengébbet egyszer addig szivatták míg nem lett öngyilkos, mert nem ivott alkoholt.


Vagy, hogy a gyereke kezét eltörné, ha videójátékozna valahol. A gyereknek a dolga az, hogy tűrje a verést, a cigifüstöt és ha felnő, eltartani a szülőket.



Kíváncsi lennék, milyen tervvel lennének, amit a világ politikája is megtűrne, hogy megoldják ezt a problémát.


Itt az ideje végre tiszta vizet önteni a pohárba, megtudni végre, hogy mi a céljuk/tervük/jövőképük itt a 55<% alattiaknak.



2017. febr. 1. 16:46
1 2
 1/16 Dymo ***** válasza:
84%
De most komolyan vannak ilyenek? :D
2017. febr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%

Kétszer átolvastam - nem egészen értem mégsem.


Leírnád egyszerűbben? Tudod, a szélsőjobbosok olyan műveletlen emberek, nem értik meg a magasröptű fogalmazványokat.


Ki töri - törné el a gyereke kezét? A liberális? Vagy a szélsőjobbos? Mikor mondott hasonlót akár az egyik, akár a másik csoport?

2017. febr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#2


Nyílván nem a liberálisok törnének kezeket egy videójáték miatt, sajnálom, ha nem jött le, az én hibám.


Ezen az oldalon is nap mint nap látni olyat, hogy a diplomásokat a Dunába kéne lőni mert csak a pénzt lopják, meg folyamatosan verni és sorkatonázatni kéne a gyerekeket, mert túl gyengék. Ők szerintem eléggé szélsőségesek, és mivel a liberálisok ellen is vannak, nyílván jobboldaliak.


A kérdés az, hogy ők, hogy képzelnék el ezt. Hogy lőnék a Dunába a diplomásokat? Mit tennének, ha megszállással fenyegetne be az egész világ a barbár viselkedés miatt? Mi a stratégia? Mivel tartanák fent azokat a munkákat, amihez diploma kell, pl orvosok?


Remélem így érthetőbb lett a kérdés, ha nem, nyugodtan írd meg, szívesen segítek.

2017. febr. 1. 17:29
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

nem tudom mi a liberális probléma de ők így oldanák meg:

[link]

2017. febr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%
Én az ország megtisztítását azzal kezdeném, hogy az olyan kva kemény legényeket, mint a kérdező elküldeném Szibériába kényszermunkára. Társadalom szempontjából mindenképp előnyös lenne.
2017. febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nos látom, tényleg nem a szövegértés az erősséged. Egy szóval sem mondtam, hogy én kemény szélsőjobbos lennék, sajnos engem a Dunába lőnél, vagyis Szibériába küldenél, mivel diplomám van sajnos.
2017. febr. 1. 18:07
 7/16 anonim ***** válasza:

Röhej:D

Veri itt magát közben meg ő is általánosít :D

2017. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, nagyon egyszerű világképet sugall az irományod - diplomás létedre. Szerinted van a jobboldal, és vannak a liberálisok. Vagy van a jobboldal, és vannak a diplomások. Egyik sem igaz. Messze nem!

És az sem igaz, hogy a jobb oldal mindent erőszakkal oldana meg.

Az persze igaz, hogy a széplelkeket nem nagyon bírják, és végső soron nem riadnak vissza az erőszaktól - de történelmi, és folyamatban lévő amerikai példákból kiindulva a széplélek liberálisok sem.


Én például úgy oldanám meg a liberális problémát, hogy feleslegesen polkorrektkedők, a hamis zászlós jogvédők, a hamis zászlós demokraták kiközösítésre kerüljenek, és ne tudjanak részt venni a közéletben. Kezdetnek jó, ami elkezdődött, a hamis zászlós polkorrketkedés felszámolás.

2017. febr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%
Te inkább az agresszív emberekről beszélsz, akik bármilyenek lehetnek, akár liberálisok is. Talán a szélsőjobbosok agresszívebbek, primitívebbek, a baloldalon viszont már a mérsékeltek is bunkóbbak, gonoszabbak, még az alapvető nemzettudat sem alakult ki bennük. A liberális, nemzetidegen vezetőket mindenképp karanténba kéne zárni, rengeteg kárt okoznak az embereknek, az emberiségnek, a legsúlyosabb bűnöket követik el, amihez képest egy gyilkos kismiska (ők pl. olyan tömeggyilkosokat telepítenek be, akik 80 embert gázolnak halálra Franciaországban). De nem ők a fő ellenség, több csoport is rosszabb. A komcsik pl. több mint 100 millió embert öltek meg, ma is megtennék. A megoldásokat a fantáziádra bízom, a büntetés azonos mértékű lenne a bűnnel, ha ez egyáltalán lehetséges.
2017. febr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%
A zsidó kérdés.
2017. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!